Plus Workflow

Strona internetowa i kreacja marki

Plus Workflow to system wspomagający procesy biznesowe

Został stworzony dla nowoczesnych przedsiębiorstw, których codzienna praca wymaga oparcia ze strony systemów informatycznych.

Plus Workflow usprawnia obieg dokumentów w firmie sprawiając, że zarządzanie nimi jest wyjątkowo proste. Wdrożenie systemu Plus WorkFlow obniża koszty, oszczędza czas, zwiększa bezpieczeństwo i elastyczność procesów biznesowych. 

Zobacz stronę online

Na każdym etapie otrzymywaliśmy wyczerpujące informację na temat naszego projektu, postępu prac oraz dalszych planów. Polecamy w 100%.

Tomasz Szlachta
Sales Manager, SunCode

Logotyp i brandbook Plus Workflow

Nasi projektanci zadbali o stworzenie nowoczesnego, wyrazistego logotypu usługi. Zaprojektowany przez nas znak firmowy jest niezwykle prosty, dzięki czemu bardzo łatwo jest go zapamiętać i rozpoznać wśród innych. Wszystkie informacje i wytyczne dotyczące logotypu, zawarliśmy w przejrzystym brandbooku. 

Usługi kierowane do największych przedsiębiorstw

Plus WorkFlow to rozwiązanie stworzone z myślą o dużych przedsiębiorstwach. Zaprojektowana przez nas strona internetowa uwytania tę grupę docelową, jako przykłady wskazując na najbardziej znane marki, które korzystają już z tego systemu.

Rozmaite urządzenia - ta sama strona internetowa

RWD i AWD to absolutne "must have" każdego z naszych projektów. Również w tym przypadku postaraliśmy się, aby nowa strona internetowa Plus Workflow była dostosowana do popularnych rozdzielczości ekranów oraz dopasowywała interfejs do urządzenia, na którym jest wyświetlana. 

Film prezentujący usługę Plus Workflow

Prezentację w postaci filmu stworzyliśmy od podstaw: wykreowaliśmy grafiki, zanimowaliśmy je, zajęliśmy się zatrudnieniem lektora oraz świetnie dobraną muzyką. W efekcie uzyskaliśmy przyjemny dla oka i ucha film, który komunikuje czym jest Plus WorkFlow i jakie korzyści płyną z korzystania z tego systemu.

Zastosowane technologie

Strona internetowa bazuje na zawsze przez nas polecanym, otwartym oprogramowaniu WordPress. 

Tworząc opcje zakupowo - sprzedażowe skorzystaliśmy z wtyczki WordPress WooCommerce służącej do budowy sklepów internetowych. W trakcie realizacji projektu przydatny okazał się również język AngularJS. 

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!