Premiera Audi A6 Allroad

Pojawienie się na rynku nowego modelu Audi nie mogło zostać bez echa także w sieci. To tutaj szuka się informacji o specyfikacji technicznej, osiągach i innych detalach samochodu. Realizowaliśmy ten projekt we współpracy z Artflash Interactive. Przygotowanie strony internetowej pozwalającej poznać nowe Audi przypadło w udziale właśnie nam.

Premiera Audi A6 Allroad

Bazowaliśmy na wizualizacjach stworzonych przez Artflash Interactive. To podstawa, którą należało osadzić w technologicznych ramach. Wyposażyć w mocny silnik i zatankować do pełna by nowe Audi śmigało w sieci równie sprawnie, jak na drogach.

Prestiż, przyjemność jazdy i komfort to słowa najlepiej oddające istotę nowego Audi, a także sedno strony. Prestiż zapewnia stylowa grafika, w której główny bohater występuje w otoczeniu stonowanych barw i technologicznych akcentów. Przyjemność jazdy została zapewniona przez naszych ekspertów od usability. Dzięki nim kolejne kroki pozwalają odwiedzającym poznać auto bez przeszkód. Nawigacja jest intuicyjna i przyjazna użytkownikom. Technologia Flash zapewnia komfort korzystania ze strony, co przełoży się równiez na komfort z jazdy :).

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!