PROMAX

Strona internetowa dla dostawcy usług telekomunikacyjnych

PROMAX to rodzinna firma, która działa na rynku od 30 lat

Znajduje się w czołówce najlepszych operatorów telewizji kablowej w Polsce i jest wiodącym dostawcą tej usługi na terenie południowej Wielkopolski.

Obecnie działalność PROMAX obejmuje blisko 200 miejscowości w całej Polsce obsługując ponad 38 tysięcy Abonentów oraz niemalże 30 tysięcy Internautów. 

Zobacz stronę online

Makiety strony internetowej PROMAX

Dzięki funkcjonalnemu prototypowi oceniliśmy architekturę budowanej platformy PROMAX oraz poddaliśmy testowi słuszność założeń projektu, już na wczesnym etapie jego realizacji. W sumie wykonaliśmy 29 makiet, obrazujące klientowi jaką formę przybierze finalny projekt. 

Dedykowane ikony

Specjalnie na żądanie PROMAX zaprojektowaliśmy zestaw ikon, współgrających ze stylem powstającej strony internetowej. Nasze propozycje cechowała lekkość lekkość, prostota oraz wysoki poziom czytelności. Łącznie zaprezentowaliśmy klientowi aż 44 dedykowane ikony!

Layouty nowej strony PROMAX

Nasi graficy zaprojektowali 43 layouty nowej strony PROMAX. Staraliśmy się aby budził on u użytkownika same pozytywne emocje, zachęcając do dalszej interakcji. Layouty są zatem wyjątkowo przemyślane, stworzone według określonego szablonu kolorystycznego oraz rozmieszczenia treści. 

Projekty złożone w całość

Oto jak przedstawia się nowa strona internetowa PROMAX, łącząca w sobie projekty makiet oraz poszczególne layouty: 

Pozytywna komunikacja z klientem

Liczne komunikaty potwierdzające wykonanie danej czynności przez użytkownika oraz stanowiące podziękowanie za skorzystanie z wybranych opcji, skutecznie budują przyjazną atmosferę korzystania z witryny. 

Naszym celem było pokazać Internaucie, że PROMAX czynnie towarzyszy mu w wędrówce po stronie.

Funkcjonalności strony internetowej

Jak w każdym projekcie, tak i w tym przypadku zadbaliśmy o to, by posiadał on maksimum przydatnych funkcji, zarówno dla użytkownika jak i osób zarządzających stroną:

  • Konfiguracja CMS Konfiguracja systemu CMS została w wysokim stopniu spersonalizowana - dopasowano ją do usług świadczonych przez PROMAX.
  • Przystępna edycja sekcji Każda osoba zarządzająca stroną internetową może samodzielnie dodawać poszczególne sekcje, posługując się zestawem narzędzi np. zmiany koloru lub odstępów.
  • Wdrożenie standardu WCAG Zastosowanie się do zasad WCAG sprawiło, że strona internetowa jest także czytelna i przystępna dla osób niedowidzących lub starszych.

Konfigurator usług

Specjalnie dla PROMAX zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy dedykowany konfigurator usług, ułatwiający użytkownikom precyzowanie ich potrzeb i możliwości:

Dostępność i wybór usług

Wpisując dokładną lokalizację miejsca, dla którego zamawiane są usługi, użytkownik może sprawdzić ich dostępność, a także zdecydować, która oferta jest najbardziej dopasowana do jego potrzeb.

Kontakt i podsumowanie

Po dokonaniu wyboru, użytkownik pozostawia swoje dane kontaktowe. Ma też możliwość ponownej weryfikacji usług, które wybrał. Ostatnim krokiem jest wysłanie zgłoszenia,które zostaje potwierdzone przez odpowiedni komunikat.

Zastosowane technologie

Realizując projekt dla PROMAX zastosowaliśmy naszą niezawodną mieszankę: WordPress + JavaScript. Jak zwykle dała radę! 

Dzięki wykorzystaniu WordPressa oddajemy w ręce klienta prosty w obsłudze, elastyczny system, który można potem łatwo rozwijać lub adaptować do nowych, pojawiających się potrzeb.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!