Nowa strona logistycznego giganta

Przy współpracy z jedną z poznańskich agencji przygotowaliśmy od podstaw nową, nowoczesną stronę Raben Group. Jej użyteczność i design z pewnością przyczynią się do potwierdzenia pozycji firmy na wszystkich rynkach, które obsługuje Raben Group.

Nowa strona logistycznego giganta

Przygotowana strona internetowa spełnia wszystkie współczesne standardy designerskie i developerskie. Wszystkie koncepcje graficzne wyszły spod ręki grafików MDA. Całość prezentuje się znakomicie i tak też funkcjonuje. Pełna responsywność gwarantuje wygodę korzystania ze strony na wszystkich urządzeniach mobilnych, co w tej branży nie jest bez znaczenia.

Projektowanie graficzne strony było niemałym wyzwaniem ze względu na ogromną ilość treści, którą trzeba było zagospodarować w sposób wygodny dla odwiedzających. Nasi eksperci od User Experience dołożyli jednak wszelkich starań, by strona była przejrzysta i każdy w łatwy sposób mógł zdobyć interesujące go informacje. Mimo tego nie jest ona ascetyczna, wręcz przeciwnie, kolory i kafelkowe ułożenie treści sprawiają, że korzysta się z niej bardzo przyjemnie.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!