MDA.pl   Portfolio    Raben group

Raben Group

Powrót do portfolio

Przy współpracy z jedną z poznańskich agencji przygotowaliśmy od podstaw nową, nowoczesną stronę Raben Group. Jej użyteczność i design z pewnością przyczynią się do potwierdzenia pozycji firmy na wszystkich rynkach, które obsługuje Raben Group.

Przygotowana strona internetowa spełnia wszystkie współczesne standardy designerskie i developerskie. Wszystkie koncepcje graficzne wyszły spod ręki grafików MDA. Całość prezentuje się znakomicie i tak też funkcjonuje. Pełna responsywność gwarantuje wygodę korzystania ze strony na wszystkich urządzeniach mobilnych, co w tej branży nie jest bez znaczenia.

Projektowanie graficzne strony było niemałym wyzwaniem ze względu na ogromną ilość treści, którą trzeba było zagospodarować w sposób wygodny dla odwiedzających. Nasi eksperci od User Experience dołożyli jednak wszelkich starań, by strona była przejrzysta i każdy w łatwy sposób mógł zdobyć interesujące go informacje. Mimo tego nie jest ona ascetyczna, wręcz przeciwnie, kolory i kafelkowe ułożenie treści sprawiają, że korzysta się z niej bardzo przyjemnie.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio