MDA.pl   Portfolio    Konfigurator kabin koło

Konfigurator kabin KOŁO

Powrót do portfolio

Innowacyjny konfigurator kabin KOŁO

Uwaga, projekt archiwalny.

Kabina prysznicowa to ważny element wyposażenia łazienki. Dobrana perfekcyjnie pod względem typu, kształtu czy rozmiaru gwarantuje długie i funkcjonalne użytkowanie.

Nie zawsze jednak mamy czas i ochotę na chodzenie po sklepach w celu wybrania odpowiedniego modelu. W takich sytuacjach z pomocą przychodzi konfigurator kabin prysznicowych KOŁO, który znajdziemy na stronie www.konfiguratorkabin.com.pl.

Konfigurator Kabin KOŁÓ

Konfigurator kabin KOŁO to nowa aplikacja pozwalająca w czterech krokach wybrać idealną kabinę prysznicową. Wskazując odpowiednie parametry zawężamy ofertę do przynajmniej jednego modelu oraz odsyłamy Klienta do strony głównej, na której znajdzie jeszcze więcej interesujących go informacji o wybranych kabinach i materiałach polecanych do kompletowania – wyjaśnia Artur Pszczółkowski, Group Marketing Web Coordinator w firmie Sanitec KOŁO.

Dzięki konfiguratorowi kabin KOŁO klient nie musi przeszukiwać całej oferty, ale kieruje uwagę na ściśle sprecyzowaną grupę produktów. Pozwala to na precyzyjne dopasowanie kabiny do możliwości aranżacyjnych łazienki – podsumowuje Artur Banasiak, Senior Product Manager ds. B&S w Sanitec KOŁO.

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio