Sklep internetowy z odzieżą roboczą

Odzież to nie tylko haute couture, moda, pokazy i blogerki. To także wymóg solidności i funkcjonalności, szczególnie w przypadku ubrań roboczych. Dla firmy Alex przygotowaliśmy sklep internetowy z takim właśnie asortymentem.

Sklep internetowy z odzieżą roboczą

Alex to firma rodzinna z długimi tradycjami w szyciu praktycznej odzieży, spełniającej wymagania każdej branży. Perfekcyjne wykonanie, funkcjonalne kroje oraz wysoka jakość materiałów gwarantują komfort noszenia przy maksymalnej swobodzie ruchu. Równie ważne jest bezpieczeństwo – odzież robocza jest często wykorzystywana w trudnych warunkach.

Idąc z duchem czasu właściciele firmy Alex zwrócili się do nas z prośbą o przygotowanie sklepu internetowego ze swoimi wyrobami. Po zapoznaniu się ze specyfiką branży przystąpiliśmy do pracy. Pierwszy krok objął wykonanie projektów graficznych dla całości sklepu. Szata musiała pasować do oferowanych ubrań – prosty layout bez zbędnych ozdobników, jasność i przejrzystość.

Kolejny krok to programowanie. Sklep internetowy musi być funkcjonalny dla użytkownika – ścieżka zakupowa musi być krótka, ale też wygodna, czyli przejrzysta. Wszystkie towary pogrupowaliśmy w osobne kategorie dzielące się na podkategorie. Dzięki temu skompletowanie całego stroju nie stanowi żadnego problemu. Dobór rozmiaru, ilości sztuk i złożenie zamówienia jest równie łatwe, a o to właśnie w zakupach online chodzi.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!