Dedykowana platforma poświęcona modzie

Moda z całego świata w jednym miejscu, na wyciągnięcie... myszki! Oryginalne pomysły, niebanalne dodatki, zaskakujące połączenia stylów.

Dedykowana platforma poświęcona modzie

Styleintro.com to najlepsze z możliwych wprowadzenie do świata mody. To nie tylko rozbudowany sklep internetowy o zasięgu międzynarodowym, to także platforma integrująca projektantów i ich miłośników z całego świata. Wartość dodaną dla odwiedzających stanowi zintegrowany ze sklepem blog, magazyn lifestylowy oraz baza informacji o designerach.

Żeby zminimalizować koszty wysyłki towarów na ogromne odległości, na potrzeby transportu przesyłek opracowaliśmy specjalny moduł poddający zamówienie analizie pod kątem odległości dzielącej nadawcę i odbiorcę. Paczki z zamówieniami wędrują bezpośrednio między nimi, podczas gdy transakcje dokonywane są w Styleintro.com. Dzięki temu mechanizmowi jego właściciele ograniczają do minimum koszty utrzymania magazynów i zarządzania dostawami.

Sklep funkcjonuje w oparciu o zewnętrzne bazy danych zawierające informacje o produktach, importowane gdy zaistnieje taka potrzeba. Partnerzy Styleintro.com sezonowo przesyłają do sklepu nowe cenniki i inne dane w odpowiednich formatkach XLS, które następnie scalane są w jeden plik stanowiący podstawę dla funkcjonowania platformy. W przypadku braku rozwiązania tego typu, zarządzanie tak ogromną bazą produktów (i ich sezonowa wymiana) byłoby praktycznie niemożliwe.

Dokonywanie transakcji zachodzi bezproblemowo dzięki integracji serwisu z operatorami szybkich płatności (PayU, PayLane, PayPal).

Sklep StyleIntro.com zdobył nagrodę internautów i wyróżnienie w konkursie WebstarFesitval 2013.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!