MDA.pl   Portfolio    Targi wirtualne 3d

Targi Wirtualne 3D

Powrót do portfolio

MTP wirtualnie

Uwaga, projekt archiwalny.

Premiera projektu odbyła się w czerwcu 2010 r. podczas konferencji zorganizowanej przy okazji trwania wystawy ITM Polska (Innowacje, Technologie, Maszyny Polska) na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Na potrzeby projektu stworzone zostały 4 wirtualne pawilony targowe, w których zwiedzający może uzyskać informacje dotyczące interesującej go oferty edukacyjnej:

  • Pawilon szkół wyższych, w którym prezentują się uczelnie wyższe publiczne i niepubliczne z Wielkopolski, oferujące studia wyższe licencjackie, magisterskie i podyplomowe
  • Pawilon szkół policealnych
  • Pawilon szkół językowych
  • Pawilon z ofertą pozostałych kursów i szkoleń oferowanych przez podmioty z branży edukacyjnej działające w Wielkopolsce

Warto wspomnieć, że projekt wiernie odwzorowuje teren i budynki Międzynarodowych Targów Poznańskich. Swojego wizerunku w ramach projektu użyczył również Wice-Prezydent Miasta Poznania Dr Sławomir Hinc.

Prace nad projektem trwały prawie 3 miesiące, a do jego realizacji użyte zostały profesjonalne komputery DELL o bardzo dużej mocy obliczeniowej (16 rdzeni na komputer).

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio