Tic Tac: Zbieraj Pastylki

Specjalna gra internetowa przygotowana na potrzeby promocji Tic Tac Arena, związanej z odbywającym się w Polsce i na Ukrainie EURO 2012.

Tic Tac: Zbieraj Pastylki

Aplikacja powstała dzięki współpracy MDAsystems z agencją Kid&Young. Inspiracja pochodziła z dzieciństwa członków zespołu, którzy dawno temu grywali w proste gry polegające np. na zbieraniu jajek do koszyczka. Podobne zasady obowiązywały w aplikacji Tic Tac. Spadające pastylki należało łapać do pudełka aż do utraty wszystkich szans. Początek był prosty, jednak z czasem cukierki przyspieszały i pojawiały się nieregularnie, co sprawiało graczom niemałą trudność.

Gra funkcjonowała w ramach strony tictac.pl, specjalnie przygotowanej na potrzeby EURO 2012 witryny będącej częścią realizacji piłkarskiej strategii Tic Tac Arena. Strona oddawała klimat piłkarskiego święta, które wówczas ogarnęło Polaków (przynajmniej w fazie grupowej). Oprócz aplikacji z grą MDAsystems zawierała dział z kabaretami, zabawnymi filmikami i dodatkowymi grami. Gospodarzami strony były dwie pastylki Tic Tac, którym głosu użyczyli członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju. To oni zajmowali się kabaretami, ale także pełnili rolę przewodników oprowadzających internautów po stronie.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!