Unilever Food Solutios

Kampanie reklamowe i projekty interaktywne

Nasze portfolio projektów wykonanych dla Unilever Food Solutions wciąż się poszerza.

To efekt wieloletniej współpracy, opartej na zaufaniu i doświadczeniu.

Dla naszego klienta tworzymy liczne materiały promocyjne i kampanie interaktywne, dzięki którym Unilever Food Solutions spełnia swoje najważniejsze cele: podejmuje współpracę z lokalami gastronomicznymi i hotelami na całym świecie oraz dzieli się swoją wiedzą i pomysłami. Wszystko w imię hasła: od szefów kuchni, dla szefów kuchni!

Kampania wizerunkowa i produktowa
Knorr Professional

Nowa linia przypraw i sosów Knorr Professional 100% Naturalnych Składników to zupełna nowość, która wymagała stworzenia odpowiednich kreacji reklamowych, zarówno internetowych jak i outdoorowych. Wykonaliśmy zatem nie tylko filmy, reklamy w mediach społecznościowych, mailingi, niezliczoną ilość bannerów i grafik promocyjnych, ale także ulotki, reklamy pojawiające się w branżowych magazynach (rozkładówki i fullpage), czy projekt ścianki, bądącej elementem ekspozycji targowej. 

Interaktywne reklamy w systemie Google Ads

Wykorzystanie sieci reklamowej Google to jeden z najlepszych sposobów promowania nowych produktów. Nasza agencja zaprojektowała interaktywne reklamy dla marki Knorr Professional, które były podstawą dwuetapowej kampanii. 

Pierwszy etap zapowiadał nadchodzącą rewolucję i rebranding, drugi natomiast prezentował nowe sosy i przyprawy Knorr Professional. Reklamy obecne były nie tylko w przeglądarkach i stronach internetowych z dedykowaną tematyką, ale także w mediach społecznościowych. 

Promocja marek Unilever Food Solutions w social mediach

Obecność w mediach społecznościowych to dziś obowiązek dla każdej firmy, która chce świadomie budować swój wizerunek w internecie. Nasza Agencja wykonuje filmy i projekty graficzne dla bieżących akcji i kampanii Unilever Food Solutions zarówno na platformę Facebook, jak i na Instagrama czy YouTube.

Banery promocyjne na stronę internetową

Unilever Food Solutions umożliwia swoim klientom skorzystanie z licznych promocji na zakupy online - zadaniem Agencji jest tworzenie bannerów, informujących o aktualnych akcjach oraz dodawanie treści na stronę internetową. Nasze kreacje cechuje różnorodność i zgodność przyjętą z estetyką produktów czy marek.

Selling Stories dla nowej linii produktów Hellmann’s

Hellmann’s Selling Stories to kolejna akcja tego typu w naszej karierze, którą przeprowadziliśmy dla Unilever Food Solutions. W tym przypadku Selling Stories opowiadało o nowych produktach marki Hellmann’s - sosach w butelkach w 8 wariantach do wyboru. Wszystkie kreacje (zarówno digitalowe jak i przeznaczone do druku) powstały w oparciu o globalne materiały dostarczone przez Klienta i były tłumaczone na języki 6 krajów: Polski, Łotwy, Litwy, Estonii, Czech oraz Słowacji. 

Kampania Lipton
dla nowej linii herbat

Unilever Food Solutions powierzyło nam także wykonanie materiałów reklamowych dla nowej linii herbat Lipton, które powstały w oparciu o dostarczone przez Klienta materiały i inspiracje. Graficy MDA stworzyli reklamę gazetową, plakaty, ściankę do ekspozycji targowych, a także projekty prezentujące sample produktów.

Adaptacja filmów produktowych na języki obsługiwanych krajów

Lipton "Teavolution"

Filmy, które były częścią globalnej kampanii Lipton, pokazywały niestandardowe przepisy na napoje, których bazę stanowi herbata Lipton. Dzięki dokonanej przez nas adaptacji, kampania mogła dotrzeć do wielu europejskich krajów.

Knorr "Kuchnie świata"

Filmy z serii "Kuchnie świata" to nie tylko adaptacja - tutaj popisaliśmy się również umiejetnościami montażu. Filmy prezentują tradycyjne potrawy i zwyczaje kulinarne różnych państw świata. W cyklu pojawiły się też wywiady z szefami kuchni. 

Obsługujemy znane marki

Unilever Food Solutions to globalny koncern, budujący międzynarodowe i rozpoznawalne na całym świecie marki. Wśród najbardziej znanych marek, które mamy przyjemność obsługiwać na co dzień, znajduje się Lipton, Knorr, Knorr Professional, Hellmann's, Rama, czy Altis.

Współpraca przy licznych projektach Unilever Food Solutions to dla nas prawdziwy powód do dumy!

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!