MDA.pl   Portfolio    Uplift academy

Uplift Academy

Powrót do portfolio

Oddani kreatywności, swobodzie twórczej i dobremu gustowi.

Uwaga, projekt archiwalny.

„Działania, które biorą się z indywidualnej kreatywności i talentu i które mają zarazem potencjał kreowania bogactwa oraz zatrudnienia poprzez wytwarzanie i wykorzystywanie praw własności intelektualnej” – tak brzmi definicja przemysłu kreatywnego i zarazem wizytówka Uplift Academy, której przestrzenią działania jest Centrum Cybernetyki 2.2.2.

Bogate zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie stało się podstawą stworzenia unikatowej oferty Uplift Academy, obejmującej Public Relations i Event Marketing dla marek modowych oraz organizację wydarzeń i warsztatów dla firm. Jedynym brakującym w tej dobrze przemyślanej układance elementem była strona internetowa. To wymagające zadanie zostało powierzone naszej firmie.

Dla Klienta zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy stronę www wraz z systemem zarządzania treścią CMS. Zdecydowaliśmy się postawić na nowoczesny, nawiązujący do stylistyki modowej wygląd. Całość osadzona jest w bieli i doskonale komponującej się z nią czerni. Gustowne detale i minimalistyczna typografia podkreślają elegancję i prestiż, który już na stałe przylgnął do marki Uplift Academy.

Od strony technicznej zadbaliśmy o najmniejszy szczegół – wykonaliśmy „szyte na miarę” moduły dodatkowe w systemie zarządzania treścią CMS. Dzięki nim obsługa strony została dopasowana w 100% do preferencji Klienta.

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio