Weba

System do zarządzania produkcją

System x-manufacturing działa 
w branży finansowo – technologicznej od 2004 roku

To elastyczne narzędzie systemowe i sprzętowe wychodzące na przeciw potrzebom małych oraz średnich przedsiębiorstw produkcyjnych.

Wspiera zarządzanie w zakresie produkcji, organizacji i czasu pracy.

Oprogramowanie na miarę potrzeb współczesnych przedsiębiorstw i fabryk

Idąc z duchem postępu technologicznego i rosnących potrzeb małych i dużych przedsiębiorstw oraz fabryk, stworzyliśmy intuicyjne i atrakcyjne funkcyjnie oprogramowanie.

Służy ono do rejestrowania postępów w realizacji zleceń, czasu pracy operatorów oraz statusów stanowisk produkcyjnych.

Innowacyjne i kompaktowe urządzenia końcowe do zastosowań przemysłowych

Wyposażone w dotykowy wyświetlacz LED, czytnik RFID, WiFi i skaner kodów kreskowych pozwala na sprawną organizację oraz utrzymanie porządku wśród narzędzi i produktów.

Zautomatyzowany proces generowania oraz drukowania etykiet produktowych

System działa w wielu językach, a etykiety drukowane są na etykietach termotransferowych, które słyną ze swojej wytrzymałości i odporności na czynniki zewnętrzne.

Karty pracownicze

Aby zapewnić bezpieczeństwo i uniknąć niepożądanych sytuacji stworzyliśmy system czytający karty pracownicze. Daje on możliwość szybkiej weryfikacji i identyfikacji każdego, kto chce wejść na teren zakładu pracy.

Zarządzanie produktami, ich cechami oraz procesem technologicznym (np. marszruty)

Naszym celem było stworzenie oprogramowania, które w maksymalny sposób pomoże uporządkować pracę i pozwoli na szybką weryfikację wszystkich znajdujących się w zakładzie urządzeń. 

Rozwiązanie wspierające planowanie produkcji i wykorzystania mocy produkcyjnych.

Oprogramowanie X Manufacturing sortuje wskazane parametry produkcji oraz jej etapy. Całość umożliwia łatwy, przejrzysty i intuicyjny dostęp do dokumentacji i danych w danym przedsiębiorstwie.

Harmonogram obecności

Wdrożyliśmy go z myślą zarówno o pracodawcy, jak i pracowniku. Pozwala na płynną komunikację oraz pomaga w trzymaniu się planu danego dnia, co usprawnia pracę i podwyższa jej jakość.

Najważniejsze informacje w jednym miejscu

Praktyczność tej funkcji sprawdza się w szczególności przy dużych zespołach pracowników. System gromadzi i porządkuje dane na temat każdego z nich, co pozwala uniknąć bałaganu i dezinformacji.

Planowanie zleceń

Ze stworzonym przez nas oprogramowaniem planowanie zleceń to pewność utrzymania porządku i tworzenia kompletnej, prostej w obsłudze bazy danych.

Wszystkie zlecenia uporządkowane są według intuicyjnego schematu. Każdy z łatwością odnajdzie szukane przez siebie dane.

Czytelny layout

Bieżący podgląd danych w formie atrakcyjnych wizualnie dashboardów i wykresów 

Szybki podgląd online

Za pomocą kilku kliknięć użytkownik może do woli przeglądać wybrane przez siebie sekcje, a dzięki temu w jednym miejscu ma wgląd do danych i dokumentacji przedsiębiorstwa. 

Spójna koncepcja i rozkład treści

Opracowane przez nas oprogramowanie wyróżnia uporządkowany układ treści i przyjazna w odbiorze grafika sprzyjająca dobrej organizacji pracy.

Wielofunkcyjność i wielozadaniowość

X-manufacturing powstał aby integrować w jednym miejscu wszystkie dane niezbędne do sprawnego funkcjonowania zarządzania produkcją. System przechowuje zarówno dane produktów, jak i pracowników. Ponad to daje wgląd do organizacji pracy oraz systemu UI. 

Automatyczna dokumentacja

Program zapisuje i porządkuje przypisaną do niego dokumentację. Stworzyliśmy miejsce, w którym dane przedsiębiorstwo może przechowywać najważniejsze informacje oraz mieć do nich prosty i szybki dostęp w formie online.

  • Automatyczne uzupełnianie dokumentów danymi Zarządzanie repozytorium plików przypisanych do indeksów (materiałów, półwyrobów i komponentów). Obsługa również szablonów doc'x z elementami korespondencji seryjnej.
  • Najważniejsze treści w jednym dokumencie Automatyczne generowanie dokumentacji techniczno-ruchowej (DTR) na podstawie bazy plików (jeden spójny dokument zawierający certyfikaty, gwarancje, testy, kontrole etc).
  • Pozostałe przydatne funkcje Generowanie świadectw kontroli jakości oraz testów spawalniczych.

Zastosowane technologie

Landing page powstał na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność.

System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!