Konkurs dla Architektów

Firma Sanitec Koło już po raz 16. wspierała publiczną architekturę sanitarną. Producent wyrobów łazienkowych oraz Miasto Gdynia inicjowali modernizację popularnego szlaku spacerowego o nową toaletę publiczną.

Konkurs dla Architektów

Wygrana w konkursie na najlepszy projekt łazienki była unikalną formą promocji oraz sporym zastrzykiem gotówki. Aby zaciekawić młodych architektów z całej Polski zadbaliśmy o oprawienie tej atrakcyjnej inicjatywy w równie interesującą stronę internetową.

Sanitec KOŁO kolejny raz powierzył nam opiekę nad internetowym aspektem przedsięwzięcia. Opis edycji konkursu został umieszczony na całkowicie odświeżonym serwisie. Dla naszego klienta zaprojektowaliśmy nowy layout witryny konkursowej, który następnie został zaprogramowany i wdrożony. Serwis był bogato rozbudowany tematycznie. Nie zabrakło w nim szczegółowej historii każdej z edycji konkursu oraz niezbędnych materiałów dla uczestników.

W parze z przemyślaną zawartością merytoryczną, strona konkursowa KOŁO została zaprojektowana na wysokim poziomie technologicznym. Jest całkowicie responsywna, co umożliwiało jej czytelny odbiór zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i smartfonach czy tabletach. Dodatkowo wykonaliśmy dedykowaną platformę dla komisji konkursowej. Dzięki niej jury moglo w prosty sposób głosować na najlepsze prace.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!