MDA.pl   Portfolio    Konkurs dla architektów

Konkurs dla Architektów

Powrót do portfolio

Firma Sanitec Koło już po raz 16. wspiera publiczną architekturę sanitarną. W tym roku producent wyrobów łazienkowych oraz Miasto Gdynia inicjują modernizację popularnego szlaku spacerowego o nową toaletę publiczną.

Wygrana w konkursie na najlepszy projekt łazienki będzie unikalną formą promocji oraz sporym zastrzykiem gotówki. Dlatego aby zaciekawić młodych architektów z całej Polski niezbędnym było oprawienie tej atrakcyjnej inicjatywy w równie interesującą stronę internetową.

Sanitec KOŁO już od 5 lat powierza nam opiekę nad internetowym aspektem ich przedsięwzięcia. Opis tegorocznej edycji konkursu został umieszczony na całkowicie odświeżonym serwisie. Dla naszego klienta zaprojektowaliśmy nowy layout witryny konkursowej, który następnie został zaprogramowany i wdrożony. Serwis jest bogato rozbudowany tematycznie. Nie zabrakło na nim szczegółowej historii każdej z edycji konkursu oraz niezbędnych materiałów dla uczestników.

W parze z przemyślaną zawartością merytoryczną, strona konkursowa KOŁO została zaprojektowana na wysokim poziomie technologicznym. Jest całkowicie responsywna, co umożliwia jej czytelny odbiór zarówno na urządzeniach stacjonarnych jak i smartfonach czy tabletach. Dodatkowo wykonaliśmy dedykowaną platformę dla komisji konkursowej. Dzięki niej jury może w prosty sposób głosować na najlepsze prace.

Termin wstawiania prac przez uczestników upływa 13 maja. Wespół z naszym klientem zachęcamy ambitnych architektów do wypróbowania swoich sił w konkursie.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio