Wirtualna przymierzalnia

Mimo, że coraz częściej kupujemy przez internet, galerie handlowe nie tracą na popularności. Możliwość przymierzania ubrań to największa przewaga tradycyjnych sklepów od tych internetowych... a gdyby tak skorzystać z wirtualnej przymierzalni?

Wirtualna przymierzalnia

Aplikacja stworzona dla Zizzap oferuje internautom przymierzanie ubrań bez wychodzenia z domu. Użytkownik korzystając z narzędzia może ocenić całą stylizację w modelu 3D. Wirtualna przymierzalnia może być podpięta pod dowolny sklep internetowy, podnosząc estetykę i przyczyniając się do ilości zamówień.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy szatę graficzną aplikacji Zizzap. Nasi projektanci zadbali o każdy detal narzędzia, czyniąc je efektownym i wygodnym w użytkowaniu. Zostaliśmy również poproszeni o stworzenie od podstaw strony internetowej zizzap.pl. Celem witryny było zachęcenie firm do instalacji narzędzia w swoich sklepach. Dlatego projektując stronę zizzap.pl postawiliśmy na atrakcyjny wygląd, czytelny przekaz oraz mocną ekspozycję aplikacji. Witryna została stworzona w technologii RWD, dzięki czemu zachowywała przejrzystość zarówno na laptopie, jak i urządzeniach mobilnych.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!