MDA.pl   Portfolio    Zizzap

Zizzap

Powrót do portfolio

Mimo, że coraz częściej kupujemy przez internet, galerie handlowe nie tracą na popularności. Możliwość przymierzania ubrań to największa przewaga tradycyjnych sklepów od tych internetowych. …a gdyby tak skorzystać z wirtualnej przymierzalni?

Właśnie na taki pomysł wpadli twórcy Zizzap. Aplikacja oferuje internautom przymierzanie ubrań bez wychodzenia z domu. Użytkownik korzystając z narzędzia może ocenić całą stylizację w modelu 3D. Wirtualna przymierzalnia może być podpięta pod dowolny sklep internetowy, podnosząc estetykę i przyczyniając się do ilości zamówień.

Dla naszego klienta przygotowaliśmy szatę graficzną aplikacji Zizzap. Nasi graficy zadbali o każdy detal narzędzia, czyniąc je efektownym i wygodnym w użytkowaniu. Zostaliśmy również poproszeni o stworzenie od podstaw strony internetowej zizzap.pl Celem witryny jest zachęcenie firm do instalacji narzędzia w swoich sklepach. Dlatego projektując stronę zizzap.pl postawiliśmy na atrakcyjny wygląd, czytelny przekaz oraz mocną ekspozycję aplikacji. Witryna została stworzona w technologii RWD, dzięki czemu zachowuje przejrzystość zarówno na laptopie, jak i urządzeniach mobilnych.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio