Żryj Zdrowo Catering

Twoja dieta
z dowozem do domu

Jedz i żyj zdrowo!

Zaletą cateringu od Żryj Zdrowo są idealnie zbilansowane posiłki, dostosowane do trybu dnia i zapotrzebowania każdego zamawiającego.

W ofercie znajdują się diety o różnym poziomie kaloryczności, ułożone pod kątem rodzaju aktywności i preferencji żywieniowych.

Zobacz stronę online

Catering dietetyczny w nowej odsłonie

Żryj Zdrowo obdarzyło nas zaufaniem i powierzyło stworzenie nowej strony internetowej z nowoczesnym layout’em. My natomiast dołożyliśmy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom Klienta. I tak oto powstała kreacja, która dostarcza niezbędnych informacji dotyczących oferty cateringowej oraz planów żywieniowych.

Profesjonalna obsługa w każdym aspekcie. Współpraca z MDA to czysta przyjemność. Fachowe doradztwo, znajomość najnowszych trendów w świecie e-commerce, innowacyjne rozwiązania skrojone pod nasze potrzeby oraz wysoka jakość warstwy graficznej. Stworzona strona zbiera same pozytywne opinie w oczach naszych klientów. Polecamy w 100% z pełną rekomendacją!

Ada Mójta i Ania Zientalska
Żryj Zdrowo Catering

Żryj Zdrowo, to nie tylko dieta, to zdrowie!

Założyliśmy, że nasz projekt będzie w możliwie maksymalny sposób podkreślać wyjątkowość cateringu. Dlatego też w procesie tworzenia postawiliśmy na dwa elementy:

  • Naturalność i nowoczesność Zadbaliśmy o to, aby strona była nowoczesna i swoją stylistyką podkreślała wysoką jakość i naturalność używanych w diecie składników.
  • Intuicyjne rozwiązanie Dla użytkowników stworzyliśmy proste w obsłudze narzędzie, którym jest kalkulator dietetyczny. Od teraz w dwóch prostych krokach może on obliczyć swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne.

Strona o charakterze lifestylowym.

Projektując stronę kierowaliśmy się myślą przewodnią założycieli, która mówi: „Jesteś tym, co jesz”. Pragnęliśmy również pokazać, że zdrowe odżywianie powinno stać się sposobem na życie.

Dzięki zastosowaniu licznych elementów graficznych udało się osiągnąć zamierzony efekt, a nasz Klient może cieszyć się piękną, wirtualną wizytówką.

Postawiliśmy na zróżnicowane widoki

Witryna Żryj zdrowo została podzielona na wiele różnych sekcji, a każda z nich zawiera indywidualną kompozycję treści.

Pakiet informacji dla klientów

Nasz projekt został przygotowany tak, aby dostarczyć jak największą ilość niezbędnych informacji, w możliwie przystępny sposób. Sekcje na stronie głównej pozwalają użytkownikowi w intuicyjny sposób poruszać się po niej. Zastosowane rozwiązania pozwalają zaoszczędzić czas i wybrać precyzyjnie to, czego użytkownik poszukuje. Wyeksponowaliśmy dwa elementy, które są kluczowe:

Kalkulator diety

Jest to pierwszy etap, który w dwóch krokach pozwala na określenie wysokości zapotrzebowanie kalorycznego. Prostota tego narzędzie zachęca każdego do skorzystania. 

Panel z konfiguratorem diety

To drugi etap na którym należy określić swoje preferencje oraz cel, jaki ma zostać osiągnięty. Narzędzie pozwala w przejrzysty sposób złożyć zamówienie na wybrany catering.

Wybierz to, co najlepsze dla Ciebie – strona z ofertą

Slider z krótką zajawką na temat diet, umożliwia w szybki i łatwy sposób określić użytkownikowi, czego tak naprawdę potrzebuje i jaka dieta będzie dla niego odpowiednia.

Sekcja o nas, czyli filozofia działania

Na stronie pojawia się również sekcja bogata w zdjęcia i opisy, które mają za zadanie przedstawić zespół Żryj Zdrowo Catering, który odpowiedzialny jest za stworzenie diety i przygotowanie posiłków.

Efekt końcowy

Dzięki wspólnej pracy z Klientem, dziś możemy podziwiać efekty nowej strony. Jesteśmy dumni, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do promowania zdrowego odżywiania.

Zastosowane technologie

Strona internetowa Żryj Zdrowo Catering powstała w oparciu o rekomendowany przez nas i niezawodny system WordPress.

Sprawdził się on znakomicie ponieważ z jego użyciem zaprogramowaliśmy wiele widoków i podstron dbając jednocześnie o przejrzystość systemu administracyjnego. Dzięki temu nasz Klient może bez problemu i samodzielnie modyfikować wszystkie treści.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!