INEA

Spółka INEA S.A. to największy alternatywny operator telekomunikacyjny w Wielkopolsce. Świadczy zaawansowane usługi telekomunikacyjne w oparciu o sieci światłowodowe.

To jedna z czterech największych sieci kablowych w kraju, z jej usług korzysta blisko 200 tysięcy gospodarstw domowych i przedsiębiorstw oraz wielkopolskich szkół i urzędów.

Ambicją firmy jest być najbardziej pożądanym i najczęściej wybieranym dostawcą usług multimedialnych. Jej wizja to stać się liderem w dostarczaniu sieci i usług multimedialnych w Wielkopolsce. INEA łączy w sobie długoletnie doświadczenie wielu wielkopolskich spółek, które ostatecznie w 2009 roku stworzyły istniejącą obecnie markę INEA S.A. Zakończenie procesu konsolidacji ugruntowało pozycję firmy jako największej spółki dostarczającej usługi multimedialne w Wielkopolsce.

INEA dostarcza rozwiązania dla osób prywatnych i biznesu. W ich zakres wchodzi m.in. telewizja, internet stacjonarny i mobilny oraz telefonia stacjonarna i komórkowa. Opcją, z której często korzystają klienci, jest Video On Demand. Firma kojarzy się także z piłką nożną, dzięki sponsoringowi stadiony miejskiego w Poznaniu.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!