Nowoczesne narzędzie do planowania podróży

Trip Trendo to narzędzie kompleksowo przez nas zaplanowane oraz wykonane. Zaprojektowanie portalu, aplikacji internetowej, jak również aplikacji mobilnej, a także opracowanie brandingu marki - to wszystko nasza sprawka!

Nowoczesne narzędzie do planowania podróży Nowoczesne narzędzie do planowania podróży Nowoczesne narzędzie do planowania podróży Nowoczesne narzędzie do planowania podróży Nowoczesne narzędzie do planowania podróży Nowoczesne narzędzie do planowania podróży Nowoczesne narzędzie do planowania podróży Nowoczesne narzędzie do planowania podróży Nowoczesne narzędzie do planowania podróży

Stworzenie Trip Trendo należało do jednego z największych wyznań, z którymi przyszło nam się zmierzyć. Pierwszym krokiem było zaprojektowanie logo, makiet oraz koncepcji graficznej –  w realizacji tych zadań nie obyło się bez kilku, do nawet kilkuset wariantów. Dopiero po akceptacji naszych propozycji, rozpoczęliśmy rozbudowany, wielostopniowy i skomplikowany proces programowania. Najlepiej widać to w liczbach: wszystkie prace nad aplikacją łącznie zajęły nam aż 1846 godzin!

Przy tak dużej ilości zadań i rozciągnięciu w czasie, najważniejszy jest efekt końcowy. Chwalimy się więc, że wszystko działa jak należy, a wysoką funkcjonalność Trip Trendo uznajemy za swój wielki sukces!

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!