Osobisty dietetyk w Twoim smartfonie

Dr. Barbara to aplikacja, która pomaga użytkownikom prowadzić regularną i zrównoważoną dietę. Użytkownik może zainstalować zarówno wygodną aplikację na smartfona, jak i korzystać z dedykowanej aplikacji webowej.

Osobisty dietetyk w Twoim smartfonie Osobisty dietetyk w Twoim smartfonie Osobisty dietetyk w Twoim smartfonie Osobisty dietetyk w Twoim smartfonie Osobisty dietetyk w Twoim smartfonie

Realizacja projektu Dr. Barbara wiązała się z ogromnym nakładem prac programistycznych i graficznych. Odpowiadaliśmy za kreację, architekturę informacji, programowanie front-end i back-end aplikacji webowej, kompletną realizacje aplikacji na Android i iOS oraz budowę API odpowiadającego za komunikację między wszystkimi platformami.

Najważniejszymi cechami powstałego systemu są: podgląd planu posiłków, analiza badań laboratoryjnych, możliwość obserwacji członków rodziny, lista zakupów na najbliższe dni oraz system powiadomień o nadchodzących posiłkach. Zwieńczeniem naszego projektu jest efektowny landing page, który skutecznie zachęca do skorzystania z Dr. Barbara.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!