System do zarządzania zadaniami

Tassky to system do zarządzania zadaniami, który doskonale sprawdza się w pracy indywidualnej i grupowej. Aplikacja dostępna jest w wersji na wszystkie przeglądarki internetowe (również mobilne) oraz jako aplikacja na iPhone.

System do zarządzania zadaniami

Nawał pracy i wielość różnorodnych zadań każdemu daje się we znaki. Można próbować nad nimi panować używając notatek w kalendarzu lub przypomnień w telefonie. Na dłuższą metę jednak takie „narzędzia” nie zdają egzaminu. Nie jest to przypadłość pojedynczych osób, ale nas wszystkich!

Fakty popchnęły zespół kreatywnych osób do znalezienia rozwiązania tego problemu. W ten sposób narodziło się Tassky, innowacyjna aplikacja do zarządzania zadaniami, dzięki której można zapomnieć o karteczkach i powiadomieniach. Działająca jednocześnie na komputerze i smartphonie, pozwala dobrze zorganizować pracę indywidualną i zespołową oraz zadbać o skuteczną komunikację i szybkie reakcje na pojawiające się podczas realizacji zadań trudności. Dodatkowo, upraszcza i usprawnia zarządzanie oraz przyczynia się do znacznej oszczędności czasu wszystkich zaangażowanych w projekt osób.

Intuicyjność to ogromna zaleta Tassky. Odpowiednio dobrana szata graficzna oraz czcionki ułatwiają pracę oraz sprawiają, że korzystanie z aplikacji jest komfortowe i przyjemne dla oka. Jest także bezpieczne. Aplikacja została stworzona pod czujnym okiem specjalistów do spraw bezpieczeństwa. Używanych danych chroni certyfikat SSL, który gwarantuje najwyższą jakość zabezpieczeń.

Narzędzie Tassky powstało z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia MDAsystems. Idea ta wymagała od zespołu dwutorowych działań – wizualnego „opakowania” aplikacji oraz jej programistycznego przygotowania. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku strony internetowej projektu. Przejrzysty, miły dla oka wygląd, pogodzony został z intuicyjnością i funkcjonalnością korzystania. Przygotowany branding wykorzystany został także przy produkcji drukowanych materiałów reklamowych.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!