System zarządzania czasem

Siedzisz przed komputerem kilkanaście godzin i nic z tego nie wynika? Nie wiesz kiedy czas mija i dlaczego nigdy nie wyrabiasz się z deadline'em? Czas to zmienić - znajdź przyczyny dzięki nowemu narzędziu!

System zarządzania czasem

Timebenefit to, w dużym skrócie, system do analizy produktywności użytkownika. Aplikacja umożliwia wiarygodną ocenę skuteczności pracy, optymalizację i usprawnienie jej organizacji, a także identyfikację oraz eliminację aplikacji/stron www, które działają rozpraszająco. Narzędzie działa w bardzo prosty sposób. Po zainstalowaniu zbiera dane dotyczące aktywności użytkowników. Informacje o odwiedzanych stronach www i używanych aplikacjach są prezentowane w sposób umożliwiający szybką ich analizę pod kątem skuteczności pracy.

Wynik przedstawiany jest w procentach oraz w formie oceny opisowej. Administrator ma możliwość przypisania konkretnej aplikacji/strony www do jednej z trzech skuteczności: wysokiej, neutralnej lub niskiej. To na ich podstawie obliczany jest wynik skuteczności pracy. Dzięki przejrzystemu grupowaniu informacji oraz intuicyjnemu interfejsowi, system umożliwia komfortowy i szybki dostęp do szczegółowych danych dotyczących aktywności użytkownika w określonym dniu lub czasie.

Timebenefit doskonale sprawdza się zarówno w indywidualnej, jak i grupowej pracy. Możliwość monitorowania wyników skuteczności pracy przez użytkowników sprawia, że, niezależnie od środowiska zastosowania, aplikacja wpływa korzystnie na:

  • samodyscyplinę,
  • produktywność,
  • optymalizację pracy.

Narzędzie Timebenefit powstało z wykorzystaniem wiedzy i doświadczenia MDAsystems. Idea ta wymagała od zespołu dwutorowych działań – programistycznego przygotowania aplikacji oraz jej wizualnego „opakowania”. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku strony internetowej projektu. Przejrzysty, miły dla oka wygląd, pogodzony został z intuicyjnością i funkcjonalnością korzystania. Działania projektowe okazały się bardzo produktywne 😉

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!