Raben

Grupa Raben to jedna z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce marek logistycznych. Raben działa w Polsce od 1991 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenie i pozycja na rynku gwarantują świadczenie najwyższej jakości kompleksowych usług logistycznych.

Misją firmy jest budowanie przewagi konkurencyjnej jej klientów, zapewniając im niezawodne rozwiązania i przyjazną obsługę. Od początku funkcjonowania na europejskim rynku firma koncentrowała się przede wszystkim na jakości oferowanych usług. Poszczególne spółki posiadają wdrożone systemy zgodne z normą ISO 9001.

Spółki wchodzące w skład Raben Group to firmy Raben Polska, Raben Transport i Fresh Logistics. Działają na terenie Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji, Ukrainy i Wegrzech. Usługi oferowane przez poszczególne spółki to:

Raben Polska

Logistyka kontraktowa,
Międzynarodowy transport drogowy,
Dystrybucja krajowa.

Raben Transport

Przewozy ładunków całopojazdowych (FTL):
– krajowe,
– międzynarodowe,
Przegląd i serwis taboru w autoryzowanej stacji kontroli pojazdów.

Fresh Logistics

Kompleksowa obsługa logistyczna produktów wymagających temperatury kontrolowanej (od + 2o C do + 6o C)

– Logistyka kontraktowa,
– Międzynarodowy transport drogowy,
– Dystrybucja krajowa.

Grupa Raben jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową organizacją o wyrazistej kulturze organizacyjnej opartej na wartościach. Jednocześnie, jej rodzinny charakter decyduje o stabilnej pozycji i jasno wytyczonym kierunku rozwoju.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!