Subway

47 lat doświadczenia!

Subway to sieć restauracji oferujących sandwicze w ponad 40 000 punktów w 102 krajach. Jest to najszybciej rozwijająca się sieć franczyzy na świecie i jedna z trzech największych marek restauracji fast food pod względem liczby lokalizacji.

Więksi niż McDonald’s!

Aby zobrazować siłę marki wystarczy wspomnieć, że sieć restauracji Subway ze swoimi 40 000 lokali jest większa niż McDonald’s, który posiada ok. 34 000 restauracji!

Współpracujemy od początku 2012 roku.

Wspólne działania internetowe rozpoczęliśmy na początku 2012 roku i systematycznie kontynuujemy do dziś. Współpraca rozpoczęła się od zbudowania korporacyjnej strony WWW dla Subway Polska. Nasze działania spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem, co poskutkowało rozszerzeniem grona naszych klientów o Subway Czechy oraz Subway Słowacja. W nadchodzącym roku będziemy mieli przyjemność pracować dla dwóch kolejnych europejskich oddziałów Subway.

Nasza praca polega na kompletnej obsłudze działań internetowych marki tj. tworzeniu, aktualizacji oraz wprowadzaniu modyfikacji do stron internetowych wybranych krajów oraz tworzeniu multimediów na potrzeby WWW.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!