MDA.pl   Portfolio    Subway

SUBWAY

Powrót do portfolio

Najszybciej na świecie rozwijająca się sieć franczyzy, jaką jest SUBWAY, musi dbać o swój wizerunek w sposób szczególny. Dotyczy to oczywiście także strony internetowej, której budowę powierzono MDAsystems.

Obecność w krajach całego świata nie zwalnia marki od dbałości o spójność komunikacji. Wręcz przeciwnie! Zostaliśmy poproszeni o przygotowanie programistyczne stron internetowych na rynek polski, czeski i słowacki. Ważne dla SUBWAY było zachowanie oprawy graficznej używanej także na innych rynkach, stąd od razu zabraliśmy się za programowanie.

Efektem prac jest funkcjonalna strona internetowa. Można na niej łatwo znaleźć informacje o wszystkich potrawach wchodzących w skład menu oraz o ich wartościach odżywczych. Dokładnie zilustrowane zostały także etapy zamawiania kanapek w restauracji, dzięki temu klient sprawnie dokona wyboru.

SUBWAY to sieć franczyzowa, dlatego chętni znajdą na stronie potrzebne do założenia własnego lokalu informacje. A jeśli ktoś chce po prostu dobrze zjeść, dzięki stronie pozna adres najbliższego lokalu.

Naszym zadaniem jest także stała obsługa wykonanych stron w zakresie IT.

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio