Strona z CMS Wordpress

Airtox to duński producent butów sportowych. Firmę wyróżnia zaawansowana technologia wytwarzania obuwia, co przekłada się na komfort użytkowników.

Strona z CMS WordPress Strona z CMS WordPress Strona z CMS WordPress Strona z CMS WordPress Strona z CMS WordPress Strona z CMS WordPress

Dla firmy Airtox wykonaliśmy nową stronę internetową opartą o CMS WordPress. Z pod ręki naszych projektantów wyszły wszystkie projekty graficzne. Następnie nasi koderzy opracowali front-end serwisu w technologii HTML / CSS. Szablony strony zostały dostosowane do urządzeń mobilnych, co umożliwia wygodne korzystanie z serwisu na smartfonach, tabletach i urządzeniach desktopowych. Następnie nasi programiści zaimplementowali szablony pod system WordPress. Wdrożone zostały wszelkie funkcje pozwalające na korzystanie w pełni z funkcjonalności serwisu.

Serwis Airtox podkreśla jakość produktów duńskiego producenta obuwia. Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa bezpośrednio przyczyni się do rozwoju firmy na europejskim rynku.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!