MDA.pl   Portfolio    Reflect group

Reflect Group

Powrót do portfolio

Reflect Gorup to specjaliści od reklamy w zakresie poligrafii, produkcji i znakowania odzieży i gadżetów reklamowych. Nieustannie poszerza swe szeregi w ramach powstających nowych marek, których jak dotąd powstało już 12.

Dla naszego Klienta wykonaliśmy stronę internetową, opartą o WordPress. Poza prezentacją oferty oraz profilu firmy, serwis wyposażony został w bloga, którego prowadzenie w tym systemie CMS jest wyjątkowo łatwe i efektywne. Technologie, które nasi koderzy poskromili na potrzeby realizacji tego zlecenia to HTLM5 i CSS 3 (SASS). Dodatkowe efekty wzbogacające interakcje na stronie zapewniają natomiast rozwiązania takie jak Counter-Up odpowiedzialny za efekt odliczania, czy WOW.js dostarczający ciekawych animacji pojawiających się na stronie elementów.

Stały i jeszcze lepszy kontakt z klientami firmy zapewniają dodatkowe, acz nieodzowne funkcjonalności w postaci newslettera i integracji z portalami społecznościowymi.

Efektem realizacji projektu dla Grupy Reflect jest funkcjonalny i nowoczesny serwis internetowy wykonany zgodnie z RWD, jak również nawiązanie stałej, długofalowej współpracy.

Firma Reflect świadczy usługi znakowania odzieży (głównie sitodruk) i można ją zobaczyć online pod adresem: https://www.reflect.pl/

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio