Strona z systemem WordPress

Reflect Gorup to specjaliści od reklamy w zakresie poligrafii, produkcji i znakowania odzieży i gadżetów reklamowych. Firma nieustannie poszerza swe szeregi, tworząc nowe marki, których jak dotąd powstało już 12.

Strona z systemem WordPress

Dla naszego Klienta wykonaliśmy stronę internetową, opartą na systemie WordPress. Poza prezentacją oferty oraz profilu firmy, serwis wyposażony został w bloga – zadbaliśmy o łatwość i przystępność jego prowadzenia. Technologie, które nasi koderzy poskromili na potrzeby realizacji tego zlecenia to HTLM5 i CSS 3 (SASS). Dodatkowe efekty wzbogacające interakcje na stronie zapewniają natomiast rozwiązania takie jak Counter-Up odpowiedzialny za efekt odliczania, czy
Stały i jeszcze lepszy kontakt z klientami firmy zapewniają dodatkowe, acz nieodzowne funkcjonalności w postaci newslettera i integracji z portalami społecznościowymi.

Efektem realizacji projektu dla Grupy Reflect jest funkcjonalny i nowoczesny serwis internetowy wykonany zgodnie z RWD, jak również nawiązanie stałej, długofalowej współpracy.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!