MDA.pl   Portfolio    Megakoszulki.pl

Megakoszulki.pl

Powrót do portfolio

Taki wybór wzorów i kolorów tylko z Grupą Reflect. Megakoszulki nie inaczej, są dzieckiem tej płodnej grupy. O wachlarzu dostępnych modeli niech świadczy choćby 25 różnych kategorii tematycznych dla dostępnych wzorów – również toreb, kubków, czapek i bluz oraz innych elementów odzieży i akcesoriów.

W obliczu kreacji grafiki witryny przedstawiającej tak obszerną kolekcję niezwykle ważna jest czytelna nawigacja w ramach kategorii i wszelkich dostępnych produktów. Dodatkowo istotne jest zachowanie dyskretnego nawiązania do strony matki – marki Reflect. Na podstronach produktowych głównym celem jest zaprezentowanie wszystkich możliwych wariantów kolorystycznych oraz rozmiarów. W ramach podstron produktów do samodzielnej konfiguracji przez klientów, priorytetem dla naszych grafików było stworzenie layoutu, który będzie intuicyjny przy tworzeniu wizualizacji odzieży z nadrukiem na zamówienie.

W procesie projektowania podstron serwisu, który stanowi platformę e-commerce nie zapomnieliśmy o przygotowaniu oprawy możliwie najbardziej efektywnego procesu zamawiania online.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio