Bike Café

Globalna strona internetowa mobilnych kawiarni

Bike Café to firma dzieląca się z innymi swoim przepisem na sukces

Pomysł na sieć mobilnych kawiarni wziął się z pasji do rowerów i kawy. Bike Café debiutowało w 2002 roku w Poznaniu, spotykając się z ogromnym wsparciem i sympatią klientów.

Dziś to sieć franczyzowa, obejmująca swoim zasięgiem aż 65 punktów na całym świecie, m.in. Finlandię, Szwecję, Budapeszt czy Kopenhagę. 

Zobacz stronę online

Wizerunkowy charakter strony Bike Café

Nowa strona internetowa Bike Café miała przede wszystkim przemawiać do potencjalnych franczyzobiorców. Z tego też powodu zdecydowaliśmy się na moduł wizerunkowy, zawierający:

  • Dane podsumowujące działalność Bike Café Liczby mają moc przekonywania, dlatego są pierwszą rzeczą, którą zobaczy potencjalny franczyzobiorca po wejściu na stronę.
  • Wybór pomiędzy eventem i franczyzą Dwa najważniejsze elementy strony, czyli usługi eventowe i możliwość franczyzy, zostały wyeksponowane na stronie głównej.

Estetyka, nowoczesność i funkcjonalność

Rowery Bike Café to coś więcej niż kawiarnia na dwóch kółkach. Wyeksponowaliśmy najważniejsze cechy rowerów stosując:

Zdjęcie prezentujące rower od strony sprzedawcy

Dzięki zdjęciu można dokładnie przyjrzeć się budowie roweru, docenić wysoki stopieńjego przemyślenia , a co za tym idzie - wysoką funkcjonalność.

Opis poszczególnych elementów roweru

Sekcje opisują konstrukcję roweru, podkreślając jego wysoką funkcjonalność w rozmaitych warunkach pogodowych.

Pakiet informacji dla franczyzobiorców

Podstrony zostały zaprojektowane w taki sposób, aby przekazywać maksymalną ilość informacji w jak najbardziej przystępny i zachecający sposób:

Narracja sukcesu, czyli "i Ty możesz zostać franczyzobiorcą!"

Stworzyliśmy specjalną sekcję pokazującą, jak wiele osób angażuje się we franczyzę Bike Cafe, będąc właścicielem własnej mobilnej kawiarni. 

Globalny zasięg

Na zdjęciach zobaczyć można właścicieli franczyzy różnych narodowości, podkreślając międzynarosowy zasięg Bike Café.

Wezwanie do akcji

Wezwanie do akcji "To możesz być Ty!" sprawia, że każdy zobaczy siebie w społeczności franczyzobiorców Bike Café. 

Oferta dla firm oraz klientów indywidualnych

Bike Café to nie tylko zaproszenie do franczyzy. Na stronie znajdują się elementy skierowane do klienta indywidualnego oraz biznesowego. 

  • Mapa lokalizacji dla każdego Dzięki integracji API z systemem GPS rowerów, mapa wskazuje gdzie aktualnie znajduje się najbliższa kawiarnia Bike Café.
  • Szerokie możliwości brandingu Kubek kawy z logo firmy, czy indywidualny wygląd wózka? Dzięki zastosowanym przez nas animacjom możesz zobaczyć, jak takie działanie wygląda w praktyce i wyobrazić sobie efekt finalny.
  • Kalkulator przychodu Animacja ma za zadanie prezentować potencjalny zysk, a także skłaniać franczyzobiorcę do kontaktu.

Strona o charakterze lifestylowym

Projektując stronę Bike Café staraliśmy się pokazać, że kawa może być sposobem na życie i zarabianie pieniędzy w sposób niekonwencjonalny. 

Wykorzystanie zdjęć z eventów oraz codziennej pracy franczyzobiorców obrazują jak dużo uśmiechu i zadowolenia przynosi „zwykły” kubek gorącej kawy!

Zastosowane technologie

Nowa strona internetowa Bike Café powstała na niezawodnym systemie open source WordPress.

Dlaczego prawie zawsze rekomendujemy WordPressa? Gdyż jest to całkowicie bezpieczny, wciąż ulepszany system, który daje dużą swobodę korzystania. Najważniejsza jest jednak prostota jego obsługi, którą cenią sobie wszyscy nasi Klienci. 

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!