MDA.pl   Portfolio    Colombo - sanitec group

Colombo - Sanitec Group

Powrót do portfolio

Sanitec Group to wiodący producent wyposażenia łazienek, posiadający w Europie 14 marek w kilku krajach. Na Ukrainie przedstawicielem grupy jest marka Colombo i to właśnie dla niej przygotowaliśmy oficjalną stronę internetową w języku rosyjskim.

Celem Klienta było przedstawienie całego asortymentu w przystępny, ale zarazem elegancki sposób. Z tego względu umieściliśmy wszystkie oferowane produkty w specjalnej zakładce. Odwiedzający mógł wybrać interesującą go kategorię sprzętu lub po prostu konkretny model według nazwy. Dla każdego z nich stworzyliśmy oddzielną stronę produktową, zawierającą dokładne zdjęcia, wymiary i niezbędne informacje.

Gdyby tego było mało, zadziałaliśmy na wyobraźnię przyszłych kupujących. W dziale poświęconym aranżacjom zaprezentowaliśmy możliwe sposoby wkomponowania produktów Klienta w przestrzeń łazienki. Efekt był wyśmienity! Dopełnieniem tej ekskluzywnej prezentacji asortymentu uczyniliśmy standardowe zakładki informujące o cenach, nowościach, danych kontaktowych i samej marce.

Integralną częścią strony była także interaktywna mapa, pozwalająca znaleźć najbliższy miejscu zamieszkania szukającego salon sprzedaży produktów marki. Chętni mogli także przeglądać ofertę za pośrednictwem plików PDF – do ściągnięcia na swój komputer. Czysto technologiczny aspekt prac stanowiło opracowanie pozwalającego na bezproblemowe aktualizacje API oraz obrobienie dostarczonych przez Klienta zdjęć.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio