Strona internetowa na rynek ukraiński

Sanitec Group to wiodący producent wyposażenia łazienek, posiadający w Europie 14 marek w kilku krajach. Na Ukrainie przedstawicielem grupy jest marka Colombo i to właśnie dla niej przygotowaliśmy oficjalną stronę internetową w języku rosyjskim.

Strona internetowa na rynek ukraiński

Celem Klienta było przedstawienie całego asortymentu w przystępny, ale zarazem elegancki sposób. Z tego względu umieściliśmy wszystkie oferowane produkty w specjalnej zakładce. Odwiedzający mógł wybrać interesującą go kategorię sprzętu lub po prostu konkretny model według nazwy. Dla każdego z nich stworzyliśmy oddzielną stronę produktową, zawierającą dokładne zdjęcia, wymiary i niezbędne informacje.

Gdyby tego było mało, zadziałaliśmy na wyobraźnię przyszłych kupujących. W dziale poświęconym aranżacjom zaprezentowaliśmy możliwe sposoby wkomponowania produktów Klienta w przestrzeń łazienki. Efekt był wyśmienity! Dopełnieniem tej ekskluzywnej prezentacji asortymentu uczyniliśmy standardowe zakładki informujące o cenach, nowościach, danych kontaktowych i samej marce.

Integralną częścią strony była także interaktywna mapa, pozwalająca znaleźć najbliższy miejscu zamieszkania szukającego salon sprzedaży produktów marki. Chętni mogli także przeglądać ofertę za pośrednictwem plików PDF – do ściągnięcia na swój komputer. Czysto technologiczny aspekt prac stanowiło opracowanie pozwalającego na bezproblemowe aktualizacje API oraz obrobienie dostarczonych przez Klienta zdjęć.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!