Łazienkowe inspiracje

Istnieje wiele firm oferujących klientom doskonałe produkty. Nie wszystkie jednak potrafią o tym powiedzieć, w rezultacie nie docierając do swoich grup docelowych. ELITA należy do firm, które wiedzą, że współcześnie porządna strona internetowa stanowi podstawę wszelkich działań.

Łazienkowe inspiracje

ELITA to jeden z wiodących producentów mebli łazienkowych, przedsiębiorstwo o stabilnej pozycji rynkowej, gwarantujące klientom pewność i rzetelność. Taka firma wymaga równie atrakcyjnej strony internetowej, stanowiącej jej wizytówkę w sieci, zachęcającej do zapoznania się z produktami oraz ich zakupu.

Lubimy wyzwania, dlatego z ochotą przystąpiliśmy do pracy. Z uwagi na konieczność uwzględnienia informacji o wielkiej liczbie produktów, prace programistyczne były bardzo pracochłonne. Jednak dla chcącego nic trudnego! Efektem naszych działań jest system pozwalający na zapoznanie się z pełną ofertą firmy na kilka różnych sposobów. Klienci mogą obejrzeć meble podzielone na kategorie wedle rodzaju (np. lustro, szafka), kolekcji oraz proponowanej aranżacji. Odbywa się to dzięki zbudowanemu przez nas API, odpowiedzialnemu za przesyłanie odpowiednich danych z głównej bazy do serwisu w Internecie

Każdy produkt posiada dedykowaną dla siebie podstronę, która zawiera jego szczegółową specyfikację. Specyfikacja ułatwia dokonanie zakupu idealnego dla konkretnego klienta. Integralną częścią podstron są zdjęcia, obrobione przez nas i dopasowane do odpowiednich rozmiarów. Odwiedzający ma także możliwość ściągnięcia rysunku technicznego produktu, widoku trójwymiarowego oraz instrukcji montażu. Konkretnemu produktowi towarzyszą informacje o produktach powiązanych oraz pasujących do kompletu. Gdy klient jest już pewny swoich wyborów, może wybrane artykuły dodać do listy zakupów i następnie ją wydrukować. W ten sposób uda się do sklepu z dokładnymi danymi o wybranych przedmiotach.

Strona zawiera także dział z poradami związanymi z meblami (np. konserwacja, montaż), zestaw plików do ściągnięcia, sekcję poświęconą aktualnościom oraz danym kontaktowym. Uzupełnienie stanowią szczegółowe informacje o firmie, w tym o zdobytych przez nią na przestrzeni lat nagrodach.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!