Strona internetowa z CMS

To jeden z wiodących poznańskich dostawców internetu, telefonu i telewizji dla osób prywatnych i przedsiębiorstw. Historia firmy sięga jeszcze roku 1989, gdy początkująca firma świadczyła usługi budowy sieci telewizji kablowej.

Strona internetowa z CMS

Echostar poszedł z duchem czasu i od 1998 roku świadczy usługi dostępu do internetu poprzez sieć telewizji kablowej. Systematycznie poszerza swoją ofertę i stara się jak najlepiej dostosować swoje usługi do potrzeb klientów. Sprawna obsługa oraz indywidualne podejście do każdego z nich powoduje, że firma jest sprawdzonym i niezawodnym partnerem w świecie internetu.

Postęp technologiczny oraz rosnące zapotrzebowanie klientów Echostar spowodowały, że od 2005 roku firma świadczy również usługi niezależnej telefonii stacjonarnej. Budowane przez nią sieci światłowodowe są gwarancją stabilności i praktycznie nieograniczonej przepływności transmisji danych, a także wysokiej niezawodności usług świadczonych przez Echostar Studio. Rozwój firmy postępuje z dnia na dzień, codziennie wdrażane są nowe rozwiązania.

Echostar Studio obejmuje swoim zasięgiem szeroki teren, w szczególności takie miejscowości, jak Poznań, Swarzędz, Rokietnica, Biedrusko czy Mosina. Wysoki poziom technologiczny budowanych sieci telekomunikacyjnych oraz dbałość o jakość świadczonych usług to podstawowe zalety Echostaru. Dowodem takiego ustalania priorytetów jest szeroka rzesza abonentów korzystających z usług Echostar Studio oraz ich zadowolenie ze współpracy z firmą. Szeroki wybór usług multimedialnych, otwartość oraz dbałość o klienta czyni z Echostaru jednego z wiodących operatorów telekomunikacyjnych w regionie.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!