Elita Meble

Strona internetowa
dla Elita Meble

Elita Sp z o.o. jest wiodącym producentem mebli łazienkowych, który już od 1998 roku oferuje klientom nowoczesne produkty.

Głównymi atutami mebli dostępnych w ofercie marki są: awangardowy design, wysoka jakość, funkcjonalność i trwałość.

11 marca 2008 roku Elita Sp z o.o. została partnerem ROYO GROUP – zrzeszenia, w skład którego wchodzi 5 europejskich firm zajmujących się projektowaniem i sprzedażą kompleksowego wyposażenia łazienek.

Zobacz stronę online

Piękno i funkcjonalność

Celem naszej współpracy z Elita Sp z o.o. było zaprojektowanie i wdrożenie nowego layoutu strony internetowej - zależało nam na stworzeniu serwisu zarówno w pełni praktycznego, jak i cechującego się profesjonalną, odpowiadającą estetyce marki oprawą graficzną.

  • Czytelność Zadbaliśmy o to, by strona była intuicyjna i funkcjonalna – przejrzyste menu sprawia, że wszystkie informacje dostępne są w zasięgu kilku kliknięć.
  • Estetyka Dołożyliśmy wszelkich starań, by layout jak najlepiej oddawał wartości estetyczne marki – odpowiednio dobrana paleta barw doskonale komponuje się z kolorami zdjęć przedstawiających szeroką gamę dostępnych mebli.

Cel – Łazienkowe Inspiracje

Biorąc pod uwagę potencjalnych klientów marki, zadbaliśmy o odpowiednią prezentację wszystkich oferowanych na stronie produktów.

Schludna, dopracowana forma

Spójność barw i kształtów jest przyjemna dla oka i zachęca do dalszego przeglądania treści.

Zestawienie różnych kolekcji

Możliwość zobaczenia, jak produkty z danej kolekcji współgrają ze sobą stanowi dla wielu źródło inspiracji. Mnogość zestawów pozwala na trafienie do jak największej liczby odwiedzających – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nowa odsłona witryny

Wdrożony przez nas projekt jest kompletną i spójną całością, która stanowi zarówno bazę informacji o marce i dostępnych w jej ofercie meblach, jak i źródło inspiracji dla klientów.

Rozbudowany, prosty w obsłudze katalog internetowy

To przydatne narzędzie pozwala przeglądać wszystkie produkty dostępne w ofercie marki.

Meble podzielone są na kategorie według rodzaju, kolekcji lub proponowanej aranżacji, a każdy pojedynczy produkt zawiera szczegółową specyfikację – bez wychodzenia z domu można zaplanować wystrój całej łazienki.

Wnętrza, w których chce się przebywać

Przedstawione na zdjęciach wnętrza cechują się profesjonalizmem i ponadczasową estetyką, obrazując przy tym wysoką jakość mebli marki.

Zastosowane technologie

W przypadku treści, trzonem strony jest system Wordpress - przejrzyste, bezpieczne i łatwe w obsłudze narzędzie, które znacznie przyśpiesza pracę z treścią.

Do stworzenia efektu końcowego wykorzystane zostały również następujące języki programowania: HTML, CSS, JS oraz PHP.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!