Marmite

Lider w produkcji artykułów łazienkowych

Marmite, to światowy lider w produkcji artykułów łazienkowych wykonanych z zaawansowanego technicznie materiału – Mineral Composite.

Początek marki datuje się na rok 1975 – to właśnie wtedy Roger Johansson rozpoczął produkcję elementów z plastiku i poliuretanu.

Dziś produkty Marmite dostępne są w 37 krajach na świecie – docenia się je za estetykę, nowoczesność i niezawodność, czego dowodami są liczne nagrody takie jak m.in. „Red Dot Design Award” i „If Design Award”.

Zobacz stronę online

Cel – Strona internetowa

Dla Marmite stworzyliśmy zupełnie nowy layout strony, który jest zarówno przejrzysty i estetyczny, zaś cała strona jest w pełni funkcjonalna i intuicyjna. Witryna dostępna jest w 7 wersjach językowych – polskiej, niemieckiej, francuskiej, szwedzkiej, włoskiej, angielskiej brytyjskiej oraz angielskiej amerykańskiej.

Interaktywne grafiki

Doskonale wiemy, jak ważną częścią projektowania layoutu jest odpowiedni dobór grafik. W przypadku projektu dla Marmite oprócz standardowych zdjęć, filmów czy infografik, zdecydowaliśmy się również na wykorzystanie grafik interaktywnych – w przypadku takiego rozwiązania kliknięcie lub najechanie kursorem na odpowiedni element powoduje odkrycie okienka z dodatkową treścią.

  • Ciekawa, zachęcająca do interakcji forma Interaktywne grafiki skutecznie przyciągają wzrok odbiorcy i zachęcają go do podjęcia dalszych działań na stronie. Są także świetnym nośnikiem informacji.
  • Brak konieczności otwierania dodatkowej karty lub okna Możliwość przeczytania dodatkowej, interesującej treści bez konieczności otwierania nowej karty lub okna, jest dla wielu niewątpliwą zaletą. Rozwiązanie pozwala ograniczyć liczbę odnośników, przez co strona jest bardziej uporządkowana.

Strona główna – zbiór najważniejszych informacji

Dołożyliśmy wszelkich starań, by strona główna Marmite była zbiorem wszystkich najistotniejszych informacji o marce – zbiorem, który nie tylko zachęca do dalszego czytania, ale również dobrze wygląda i stanowi wizytówkę firmy.

Elementy, które zwracają uwagę

Jednym z kluczowych elementów strony głównej jest fim oraz gif – ruchoma grafika ma za zadanie przyciągnąć wzrok odwiedzającego i skłonić go do dłuższego pozostania na stronie.

Bogactwo treści

Witryna obfituje w informacje dotyczące zarówno samej marki, jak i produktów, które oferuje. Obecność zdjęć, ikon i infografik sprawia, że przyswajanie treści staje się łatwe i przyjemne dla odbiorcy.

Estetyka, profesjonalizm i przejrzystość

…to trzy główne cechy, jakimi charakteryzuje się nowy layout strony Marmite. Przemyślane zestawienie barw, odpowiedni dobór grafik i idealnie dobrane ikony stanowią dopracowaną, spójną całość.

Zdjęcia w najwyższej jakości

Produkty marki Marmite znane są z wysokiego standardu jakościowego – dołożyliśmy wszelkich starań, by wszystkie zdjęcia zamieszczone na stronie jak najlepiej to obrazowały.

Historia Mineral Composite

Rewolucyjny materiał jest wynalazkiem i dumą Marmite – to właśnie tej technologii produkty marki zawdzięczają swoją wytrzymałość i gładkość powierzchni.

Zadbaliśmy o to, by ten niezwykły materiał został odpowiednio wyróżniony i zaprezentowany już na poziomie strony głównej.

Od projektu do rzeczywistości

Współpraca z Marmite przebiegła w profesjonalnej i przyjaznej atmosferze – zaczynając od projektu, a kończąc na jego wdrożeniu.

Klarowna wizja

Naszym priorytetem było stworzenie projektu, który doskonale będzie współgrać z estetyką i wartościami marki.

Stały kontakt

To element, którego na pewno nie zabrakło na żadnym etapie współpracy – stała komunikacja pozwoliła zarówno na jak najlepsze zrozumienie pomysłu Klienta, jak i na sprawne wdrożenie zmian.

Zastosowane technologie

Strona bazuje na systemie Wordpress - bezpiecznym i powszechnie znanym narzędziu służącym do zarządzania treścią.

Dodatkowo w procesie projektowym wykorzystane były następujące języki programowania: HTML, CSS, JS oraz PHP.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!