Vantage Development

Strona internetowa wrocławskiego dewelopera

Historia Vantage Development to ponad dekada inwestycji i doświadczenia

Głównym celem wrocławskiego dewelopera jest tworzenie funkcjonalnych miejsc do życia, pracy i odpoczynku. Vantage Development oferuje nie tylko mieszkania, ale kompleksowe obszary, uwzględniające tereny zielone, parkingi, lokale usługowe oraz drogi. 

Vantage Development to lider na rynku nieruchomości, który od ponad 10 lat stawia na nowoczesny design i komfort swoich klientów. 

Zobacz stronę online

MDA to doskonały partner do realizacji projektów. Zaangażowany na każdym etapie prac.

Posiadający zespół fachowców otwartych na nowe pomysły a także posiadających niezbędną wiedzę potrzebną do ich realizacji. Dream team :)  

Marek Cichy
Specjalista ds. marketingu, Vantage Development S.A.

Ogromna ilość layoutów

Stworzona przez nas strona internetowa to przede wszystkim dowód niewyczerpanej kreatywności i umiejętności naszych grafików. W trakcie prac graficznych powstało łącznie ponad 140 widoków (!). Lwią część tych projektów znalazła się w finalnej wersji strony Vantage Development. 

Warsztaty i konsultacje
z pracownikami firmy

Współpraca z Vantage Development opierała się na ciągłym kontakcie i dyskusji. W trakcie realizowania projektu wielokrotnie widywaliśmy się na całodniowych spotkaniach.

  • Konsultacja projektów graficznych Koncepcje wizualne omawialiśmy przed i po powstaniu makiet, a także po kreacji ostatecznych projektów graficznych.
  • Konsultacja funkcjonalności strony Klient miał ciągły wpływ na wdrażane funkcjonalności, dzięki czemu projekt jest maksymalnie dopasowany do użytkownika.

Wysokojakościowy prototyp funkcjonalny

Na potrzeby projektu stworzyliśmy zestaw 25 makiet, które wizualizowały sposób prezentacji oraz układ treści przyszłej strony internetowej. Makiety miały nie tylko zobrazować, jakiego efektu naszej pracy można się spodziewać, ale także ułatwiły konsultacje dotyczące funkcjonalności strony. 

Rozbudowane, spójne widoki

Strona internetowa Vantage Development zawiera wyjątkowo dużo kluczowych informacji, które przedstawiliśmy w przejrzysty i przyjazny dla użytkownika sposób. Poruszanie się po niej jest niezwykle proste dzięki "wędrującemu" menu. 

Responsywność i adaptacyjność strony Vantage Development

Zadbaliśmy również o to, by osoby korzystające ze strony Vantage Development na tablecie czy smartfonie mogły cieszyć się jej przejrzystością i intuicyjnością.

Dzięki projektowaniu RWD i AWD witryna dewelopera została dostosowana do urządzeń mobilnych każdego rodzaju.

Wizerunkowy charakter strony, czyli wartości zamknięte w obrazie

Zastosowanie naturalnych, lifestylowych zdjęć z sesji zdjęciowej, podkreśliło cechy grupy docelowej Vantage Development oraz wartości wyznawanych przez firmę.

Wyszukiwarka 3D, czyli dedykowany moduł WordPress obsługiwany z poziomu systemu CMS

Aby ułatwić nawigację użytkowników po nieruchomościach, stworzyliśmy wyszukiwarkę 3D. Umożliwia ona dowolne przemieszczanie się pomiędzy budynkami, piętrami i mieszkaniami.

  • Łatwe wprowadzanie danych Moduł umożliwia ręczne obrysowywanie budynków, pięter i mieszkań w systemie CMS. Zadbaliśmy o prostotę procesu z myślą o osobach nie mających styczności z WordPressem.
  • Innowacyjne technologie Wyszukiwarkę 3D oparto o HTML 5 Canvas, który (ze wsparciem Java Script) pozwala na skryptowe rysowanie grafik - w tym przypadku obrysów.
  • Powiązania i nawigacja Z poziomu systemu CMS można w łatwy sposób wiązać ze sobą budynki, mieszkania i piętra, umożliwiając użytkownikom sprawne przemieszczanie się między nimi.

Współpraca z Vantage Development w liczbach

Setki godzin roboczych, gigantyczne nakłady pracy oraz ogromne pokłady kreatywności zespołu naszej agencji oraz Vantage Development... tak właśnie wyglądała wielomiesięczna współpraca!

1000
Ilość godzin
roboczych zespołu

Nie tylko projektowanie i kodowanie, ale również obsługa systemu już po starcie projektu.

110
Dedykowanych
wektorowych ikon

Rozbudowany zestaw ikon powstał zgodnie ze ścisłymi wytycznymi Klienta. 

140
Projektów
i plików graficznych

Wśród 140 plików graficznych znalazły się aż 24 wysokojakościowe prototypy funcjonalne (makiety).

Nieskończone linijki kodu

Strona internetowa Vantage Developer to oczwiście olbrzymia ilość pracy programistycznej naszych back - i frontendowców. Na potrzeby klienta stworzyliśmy nie tylko wyszukiwarkę 3D, ale także zatroszczyliśmy się o dodanie innych, niezbędnych funkcjonalności. 

Integracja strony z systemem CRM oraz SalesForce

Integracje z już istniejącymi systemami działającymi w obrębie firmy to nasza specjalność. Byliśmy odpowiedzialni za:

  • Integrację strony z systemem CRM Komunikacja pomiędzy stroną (formularz kontaktowy), a systemem CRM (kontakt przybiera postać leada).
  • Integrację strony z SalesForce Komunikacja pomiędzy stroną, a sprzedawcami odbywa "na żywo" - wszystkie dane (np. o dostępności mieszkania) są aktualizowane natychmiast.

Współpraca, której wielu nam pozazdrości

W realizacji tak rozbudowanego projektu bardzo ważny jest dobry kontakt z klientem. Z zadowoleniem stwierdzamy, że współpraca była nie tylko owocna, ale także bardzo przyjazna!

Z jednej strony: profesjonalizm i wysokie wymagania

Od początku dobrze wiedzieliśmy, że Vantage Development to klient stawiający poprzeczkę bardzo wysoko. Nie cofnęliśmy się przed żadnym wyzwaniem i ciężko pracowaliśmy na ostateczny sukces. 

Z drugiej strony: zrozumienie i otwartość

Każdemu życzymy klienta tak bardzo nastawionego na partnerstwo i współpracę, jak Vantage Development. Życzliwość, wyrozumiałość, przyjazne nastawienie... tworzenie projektu było dla nas prawdziwą przyjemnością!

Efekt wielomiesięcznego wysiłku

Dziś każdy może podziwiać owoc współpracy pomiędzy Vantage Development i MDA. Musimy przyznać, że jesteśmy z siebie bardzo zadowoleni!

Zastosowane technologie

Strona internetowa bazuje na niezawodnym, bezpiecznym systemie open source WordPress. Tradycyjnie wykorzystaliśmy też język programowania JavaScript.

Warto również wspomnieć, że realizując projekt wykorzystaliśmy także HTML5 Canvas, który znalazł zastosowanie w tworzeniu narzędzia obrysów.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!