Portal z wyszukiwarką 3D

Lokum Deweloper to firma deweloperska w ofercie której znaleźć można zarówno lokale mieszkalne, jak usługowo-handlowe czy też domy. Od początku swojej działalności, sięgającej 2011 roku, firmie udało się oddać klucze do blisko 2800 lokali.

Portal z wyszukiwarką 3D Portal z wyszukiwarką 3D Portal z wyszukiwarką 3D Portal z wyszukiwarką 3D Portal z wyszukiwarką 3D Portal z wyszukiwarką 3D

Lokum Deweloper jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego działalność wybiega poza zwykłą usługę deweloperską. Firma zajmuje się dodatkowo wykańczaniem wnętrz jak również aranżacją przestrzeni.

Zadaniem agencji MDA było stworzenie funkcjonalnej, nowoczesnej, ale zarazem prostej strony, na której klient bez problemu odnajdzie interesujące go treści. W tym celu, zamieściliśmy na stronie dynamiczną wyszukiwarkę mieszkań, w tym również w wersji 3D, która umożliwia całościowy trójwymiarowy podgląd budynku. Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników jest mechanizm porównywania mieszkań, co z pewnością pomaga w ich wyborze. Poza tym, na stronie odnaleźć można rysunki techniczne projektów, jak również zdjęcia dokumentujące ich realizację. Strona Lokum Deweloper stworzona została w oparciu o system Drupal 7.

Efektem naszej pracy jest przejrzysta, nowoczesna witryna o korporacyjnym charakterze, która w bardzo przystępny sposób prezentuje oferowane przez firmę usługi.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!