MDA.pl   Portfolio    Lokum deweloper

Lokum Deweloper

Powrót do portfolio

Lokum Deweloper to firma deweloperska w ofercie której znaleźć można zarówno lokale mieszkalne, usługowo-handlowe oraz domy. Od początku swojej działalności, sięgającej 2011 roku, firmie udało się oddać klucze do blisko 2800 lokali.

Lokum Deweloper jest nowoczesnym przedsiębiorstwem, którego działalność wybiega poza zwykłą usługę deweloperską. Firma zajmuje się również wykańczaniem wnętrz jak również aranżacją przestrzeni.
Agencja MDA miała stworzyć funkcjonalną, nowoczesną i prostą stronę, na której klient bez problemu odnajdzie interesujące go treści. W tym celu, zamieściliśmy na stronie dynamiczną wyszukiwarkę mieszkań, w tym również w wersji 3D, która umożliwia całościowy trójwymiarowy podgląd budynku. Kolejnym udogodnieniem dla użytkowników jest mechanizm porównywania mieszkań, co z pewnością pomaga w ich wyborze. Poza tym, na stronie znajdują się rysunki techniczne projektów jak również zdjęcia dokumentujące ich realizację. Strona Lokum Deweloper stworzona została w oparciu o system Drupal 7.

Efektem naszej pracy jest przejrzysta, nowoczesna witryna o korporacyjnym charakterze, która w bardzo przystępny sposób prezentuje oferowane przez firmę usługi.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio