Strona z systemem Drupal

LC Corp S.A. kontroluje grupę celowych spółek deweloperskich, realizujących inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w największych miastach w kraju. To wyjątkowo solidna firma, która nie może się obyć bez rzetelnej wizytówki w sieci.

Strona z systemem Drupal Strona z systemem Drupal Strona z systemem Drupal Strona z systemem Drupal Strona z systemem Drupal

Dla naszego klienta zrealizowaliśmy od podstaw oficjalną stronę internetową przedstawiającą najważniejsze inwestycje i oferty z całego kraju. Projekt dla LC Corp to zaawansowany serwis oparty na systemie Drupal i technologii AJAX. Realizacja  wiązała się z dużym nakładem pracy zarówno po stronie front-end, jak i w części back-end.

Efektem naszych prac jest wygodny i płynnie działający serwis internetowy. Nowa strona posiada wiele rozwiązań ułatwiających potencjalnym klientom wybór właściwego mieszkania, w tym filtry, galerie zdjęć i inne udogodnienia.

Nasi programiści wykonali zadanie na najwyższym poziomie, oddając w ręce LC Corp doskonale działający i dopracowany w każdym szczególe serwis.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!