Imperial Tobacco

Strona korporacyjna dla giganta branży tytoniowej

Imperial Tobacco jest częścią koncernu Imperial Brands PLC

Imperial Tobacco kładzie mocny nacisk nie tylko na rozwój technologiczny i rozwój marek, ale także ochronę środowiska, przeciwdziałanie szarej strefie.

W centrum zainteresowania firmy stoi pracownik, któremu gwarantuje się ciągły rozwój, poczucie bezpieczeństwa i udział w wielu ciekawych akcjach oraz programach, takich jak np. wolontariaty.

W MDA odbierają, odpisują, realizują i współpracują – czyli wszystko to, co potrzebne do dowiezienia naszych wspólnych projektów. A do tego zaskakują profesjonalizmem, innowacyjnym podejściem i otwartością na potrzeby swoich klientów.
Wojciech Majer
Menedżer Systemów Informatycznych – IS Manager

Lumesse TalentLink

Efektywne zarządzanie rekrutacją jest ważnym procesem w każdej korporacji. Na życzenie Imperial Tobbaco, zintegrowaliśmy specjalistyczny system do e-rekrutacji, Talent Link, z nowo powstałą stroną internetową. Umożliwia on automatyczne publikowanie ogłoszeń o pracę na stronach zewnętrznych, efektywne zarządzanie procesem, zwrotne wysyłanie CV itd.

Złożoność stron korporacyjnych

Strony korporacyjne zawierają ogromną ilość informacji – ich zaprojektowanie stanowi nie lada wyzwanie! Historia firmy, jej wartości, strategia, marki, standardy, społeczna odpowiedzialność związana z wyrobem produktów tytoniowych, szara strefa… wszystkie te elementy ulokowaliśmy w przejrzystym i wielopoziomowym menu.

Wygoda użytkowania systemu WordPress

Odpowiednie skonfigurowanie systemu WordPress pozwala na tworzenie szablonów i ich dowolne modyfikowanie. Oznacza to, że mimo przemieszczania niektórych elementów strony, zawsze pozostaje ona spójna i zgodna z szablonem.

Pełna responsywność

W dzisiejszych czasach niezwykle istotne jest, by użytkowanie strony internetowej było intuicyjne i łatwe na każdym rodzaju urządzenia: komputerze stacjonarnym, tablecie, czy smartfonie.

Zadbaliśmy o to, by nowa strona Imperial Tobacco była w pełni responsywna (RWD) i adaptacyjna (AWD). Wszystko dla komfortu użytkownika!

Podążając za wskazówkami

Wymiary, proporcje, układ treści, księga znaku… korporacyjne wymagania były wysokie i jasno określone. Od początku zastosowaliśmy się do tego ściśle wytyczonego kierunku prac, aby osiągnąć efekt jednoznacznie zgodny z zamierzonym.

Zastosowane technologie

Strona internetowa Imperial Tobacco powstała w oparciu o zawsze przez nas rekomendowany i niezawodny system WordPress.

WorsPress sprawdził się znakomicie! Z jego użyciem łatwo zaprogramowaliśmy wiele widoków i podstron strony internetowej, dbając przy tym o maksymalną przejrzystość systemu administracyjnego. Dzięki temu Klient może w prosty sposób samodzielnie modyfikować wszelkie treści. 

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!