MDA.pl   Portfolio    Geofizyka toruń

Geofizyka Toruń

Powrót do portfolio

Geofizyka Toruń jest międzynarodowym kontraktorem geofizycznym, świadczącym usługi w Europie, Azji, Afryce, Ameryce Centralnej i Południowej oraz na Bliskim Wschodzie.

Firma realizuje projekty sejsmiczne we wszystkich warunkach terenowych, m.in. na pustyniach, w strefach przejściowych, dżunglach, górach i obszarach zurbanizowanych.

Dla firmy wykonaliśmy nową stronę korporacyjną w dwóch wersjach językowych. Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu wszystkich layoutów strony, dostosowując je do obowiązujących trendów i oczekiwań klienta. Zaakceptowane projekty trafiły następnie do naszego programisty front-end, który zakodował szablony w technologach HTML5 / CSS / RWD.

Następnie szablony strony zostały zaimplementowane do systemu CMS WordPress. Klient zdecydował się na to rozwiązanie przekonany prostotą edycji treści, możliwością dowolnej konfiguracji oraz popularnością systemu na całym świecie. Efektem naszych prac jest nowoczesny serwis korporacyjny, który doskonale podkreśla pozycję firmy na międzynarodowym rynku.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio