G.EN.

Strona internetowa dla dostawcy energii gazowej

G.EN. to dostawca energii gazowej z 30-letnim doświadczeniem. Działa w 5 województwach w Polsce.

Swój długoletni staż w branży wykorzystali na rozwój i rozbudowę sieci gazowych. Docierają do kolejnych regionów i zapewniają gaz coraz większej liczbie Polaków.

Swoje usługi świadczą zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach. Oprócz sprzedaży gazu oferują również jego dystrybucję. 

Zobacz stronę online

Czytelny i uporządkowany layout

Zadbaliśmy o to, żeby nowa strona G.EN. była przyjazna dla użytkowników, a tym samym stanowiła wizytówkę firmy. Uwielbiamy połączenie tych dwóch cech, które zawsze zwieńczamy odpowiednio dobraną grafiką i kolorystyką. Efekt spójnej całości i pełnego zadowolenia Klienta został osiągnięty.

Frontem do Klienta i użytkownika

W serwisie G.EN. wdrożyliśmy zupełnie nowe funkcjonalności, które pozwolą Klientowi na lepszy kontakt z użytkownikiem, zachęcą do interakcji ze stroną oraz w szybki sposób oszacują moc umowną czy zużycie paliwa gazowego w m3 na jednostkę rozliczeniową czyli kWh.

  • Kalkulator mocy umownej Wystarczy, że użytkownik uzupełni wymagane pola z danymi, a kalkulator w szybki sposób obliczy obecny pobór energii gazowej - moc umowną, czyli zapotrzebowanie godzinowe na paliwo gazowe.
  • Kalkulator zużycia energii Po wypełnieniu krótkiego formularza użytkownik pozna poziom swojego zużycia energii gazowej. W prosty sposób przeliczone zostanie zużycie paliwa gazowego w m3 na jednostkę rozliczeniową czyli kWh.
  • Automatyczna Pomoc Online Maksymalnie ułatwiliśmy skomplikowane na pierwszy rzut oka obliczenia. Dzięki powyższym rozwiązaniom użytkownik bez problemu obliczy interesujące go wartości i z chęcią powróci na stronę G.EN.

Duża ilość spersonalizowanych ikon, zaprojektowana na potrzeby strony

Rozbudowane narzędzie do tworzenia formularzy

W odpowiedzi na potrzeby Klienta stworzyliśmy specjalnie dla niego możliwość tworzenia własnych formularzy, dopasowanych do interesujących go danych i specyfiki branży.  

  • Funkcja tworzenia własnych formularzy w panelu To ogromna swoboda i wachlarz możliwości, które uwielbiamy dawać Klientowi. Dzięki tej funkcjonalności z łatwością wygeneruje on formularz, który zbierze interesujące go dane i pozwoli na poznanie potrzeb i oczekiwań użytkowników, a także ułatwi zawieranie z nimi umów.
  • Możliwość wysyłania online i agregowania danych Formularz, który według własnych potrzeb wygeneruje nasz Klient, może zostać wysłany online, a dane, które zostaną z niego uzyskane mogą zostać w łatwy sposób złączone w całość i stworzyć bazę danych pozwalającą Klientowi na sprawne poznanie użytkownika i dotarcie do niego.

W pełni adaptacyjna wersja mobilna

Strona, która dostosowuje się do urządzeń mobilnych to dziś podstawa przy funkcjonowaniu firmy w przestrzeni internetowej. Stworzyliśmy więc taki serwis, z którego każdy użytkownik może korzystać nawet na swoim smartfonie.

Szablony do prezentacji z możliwością edycji w PowerPoint

Łatwe w edycji szablony do prezentacji, wykonane specjalnie dla naszego Klienta, w stylistyce dopasowanej do estetyki firmy. Ułatwią i uatrakcyjnią promowanie wizerunku G.EN. na zewnątrz, jak i w strukturach wewnętrznych firmy.

  • Obiekty typu SmartArt Ilustracje wzbogacające prezentacje i ułatwiające umieszczenie na nich poszczególnych danych to kluczowy element do jasnego i rzetelnego przekazania informacji.
  • Wykresy w Excelu Umieszczenie potrzebnych do prezentacji danych jest jeszcze prostsze. Wykresy można modyfikować na prezentacji w dowolny sposób znany z programu Excel.
  • Elementy graficzne do użycia Przy projektowaniu dedykowanej grafiki uwzględniliśmy specyfikę branży, w jakiej działa nasz Klient oraz postawiliśmy na urozmaicenie treści prezentacji.

Zastosowane technologie

Landing page powstał na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność. System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!