HedgePole

Strona internetowa typu Landing Page

HedgePole działa w branży finansowo – technologicznej od 2004 roku

Działalność firmy skupia się na operacjach, pozyskiwaniu, przetwarzaniu i dystrybucji danych w alternatywnej przestrzeni inwestycyjnej.

Misją HedgePole jest standaryzacja procesów oraz działanie na rzecz przejrzystości informacji dotyczących funduszy hedgingowych.

Zobacz stronę online

MDA wykonało projekt i jego wdrożenie zgodnie z naszymi wytycznymi i oczekiwaniami – jesteśmy bardzo zadowoleni z osiągniętego wyniku.

Piotr Nedzi
COO, Hedgepole sp. z o.o.

Wymiar korporacyjny

Zaprojektowana przez nas strona to pigułka wiedzy o organizacji HedgePole. Landing page dostarcza wszelkich informacji dotyczących specjalistów zatrudnionych w firmie, usług które wykonują, ścieżki kariery, najważniejszych klientów, czy aktualności branżowych.

Projekt ikon wektorowych

Specjalnie na potrzeby firmy HedgePole, graficy wykreowali unikalne, wektorowe ikony, dostosowane do stylistyki strony budowanej strony. Projekty w 100% spełniły oczekiwania naszego klienta!

Responsywność oraz adaptacyjność strony Hedge Pole

Nasi programiści dołożyli wszelkich starań, by nowa strona HedgePole prezentowała się znakomicie na wszystkich możliwych rozdzielczościach ekranów.

W efekcie uzyskaliśmy w pełni responsywną (RWD) i adaptacyjną (AWD) stronę internetową, dopasowującą się do urządzenia użytkownika. Wygoda przede wszystkim!

Zastosowane technologie

Landing page powstał na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność. System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!