Konkurs Traffic

Klienci lubią konkursy, szczególnie ci potencjalni. Firma KOŁO, promując nową linię łazienkową Traffic, postanowiła zachęcić ich do zapoznania się ze sprzętem za pomocą prostego mechanizmu promocyjnego.

Konkurs Traffic

Kupno produktów za minimum 1000zł to nagroda gwarantowana i szansa na wycieczkę do Londynu dla dwóch osób lub 1 z 5 voucherów o wartości 500zł na dowolny wyjazd. Dlaczego, wyposażając łazienkę, dodatkowo nie skorzystać?

Zadaniem przygotowanej na potrzeby konkursu KOŁO strony było przedstawienie produktów z linii Traffic z jak najlepszej strony. W sposób dokładny, ale interesujący. Wykorzystaliśmy w tym celu efekt parallax, dzięki któremu podczas przewijania strona sprawia wrażenie trójwymiarowej. Efekt 3D zapewniają warstwy, przesuwają się one w różnym czasie niezależnie od siebie.

Efekt ogólny to nie wszystko, sednem sprawy są w tym przypadku produkty. Zadbaliśmy o ich niezwykle atrakcyjne przedstawienie. Wykonaliśmy rendery zdjęć do formy trójwymiarowej i umożliwiliśmy obejrzenie wszystkich sprzętów z każdej strony dzięki zastosowaniu obrotu 3D.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!