MAN Shared Services Center

Wieloletni specjalista w sektorze finansowym

MAN Shared Services Center to jedna ze składowych części grupy MAN, czołowego producenta samochodów ciężarowych i dostawczych, autobusów, silników oraz rozwiązań dla transportu.

MAN SSC specjalizuje się w sektorze finansowym, działając na rynku od 2006 roku, podąża za nowoczesnymi technologiami i najlepszymi rozwiązaniami w swojej branży!

Centrum oprócz działalności z zakresu finansów, obsługuje także takie sektory jak księgowość, zakupy, HR oraz IT dla spółek produkcyjnych i serwisowo-sprzedażowych grupy MAN z 17 różnych krajów.

Zobacz stronę online

Oryginalny design, kreatywność i pełne zaufanie to cechy, których szukaliśmy i które znaleźliśmy. Firmę MDA cechuje fachowa obsługa, elastyczność i profesjonalne doradztwo. Projekt zrealizowano z wyczuciem stylu, spełniając zarówno indywidulane potrzeby naszej jednostki jak i twarde wymagania brandingu koncernowego. Zaprojektowana strona naprawdę cieszy oko!

Z przyjemnością możemy polecić firmę MDA! 

Karolina Woroszyllo
MAN Shared Services Center Sp. z o.o.

Główne założenia projektu, czyli połączenie funkcjonalności i promocji wizerunku marki

Pracując nad projektem strony internetowej, zarówno od strony graficznej, jak i funkcjonalnej, zależało nam na znalezieniu idealnego połączenia praktyczności oraz korporacyjnej elegancji. Chcieliśmy stworzyć projekt, który oprócz tego, że będzie narzędziem ułatwiającym pracę firmie, stanie się także wizytówką marki, nie tylko dla przyszłych kontrahentów, ale również potencjalnych pracowników.

 • Indywidualne podejście Pomimo tego, że firma MAN SSC wchodzi w skład większej grupy, zależało nam na znalezieniu wyjątkowego i niepowtarzalnego stylu projektu.
 • Spójność Połączenie wyrazistości i oryginalności z wypracowaną przez firmę identyfikacją wizualną stanowiło dla nas wyzwanie, któremu udało nam się podołać!
 • Nowoczesność Pomimo wieloletniej tradycji firmy, podąża ona za najnowszymi technologiami i trendami. Ta sama myśl przyświecała nam przy tworzeniu strony WWW - połączenie klasyki, z nowoczesnością.
 • Funkcjonalność to podstawa Tworząc projekt nie chcieliśmy, aby był on jedynie ładną wizytówką, ale także narzędziem ułatwiającym pracę.
 • Nienaganna prezentacja - RWD Dużo pracy włożyliśmy w to, aby projekt prezentował się świetnie niezależnie od urządzenia, na którym jest przeglądany.
 • Świetna współpraca Ciągły kontakt z Klientem i płynny feedback pozwolił nam na pracę w fantastycznych warunkach, która zaowocowała projektem cieszącym obie strony!

Praca z klientem i brand portalem

Komunikacja i sprawny feedback to podstawa udanej współpracy z klientem. Dzięki jasnym i konkretnym wytycznym byliśmy w stanie stworzyć projekt, który w pełni spełnił oczekiwania Klienta, a także świetnie się prezentuje.

Spójność

Tworząc stronę dla MAN SSC - firmy wchodzącej w skład większej grupy, stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia projektu indywidualnego i wyjątkowego, który wpasuje się stylistyką do pozostałych stron części grupy MAN.

Komunikacja

Dzięki sprawnej komunikacji z Klientem, a także szybkiej wymianie informacji oraz pracy przy użyciu brandportalu, byliśmy w stanie stworzyć projekt spójny z wypracowaną identyfikacją marki, ale posiadający własny, oryginalny charakter.

Biznesowy styl z nutą nowoczesności i indywidualności

Tak właśnie brzmiał przepis na projekt graficzny strony. Wszystkie widoki zaprojektowane zostały z ogromną starannością o detale, których celem było podkreślenie wyjątkowości i profesjonalizmu firmy. Całość oddaje charakter marki łącząc w sobie wiarygodność, innowacyjność i kompletność.

Personalizowane ikony - sposób na podkreślenie oryginalności

Aby jak najbardziej podkreślić wyjątkowość i indywidualny charakter marki w layoucie zastosowany został set personalizowanych ikon, odnoszących się do firmy, jej charakteru oraz funkcjonowania.

 • Projekt Wszystkie ikony stworzone zostały na życzenie Klienta od podstaw, są niepowtarzalne, dopasowane stylem i kolorystyką do całości projektu.
 • Funkcjonalność Klient ma możliwość zarządzania ikonami w panelu CMS. Ma np. możliwość podmiany ich w miejscach, w których występują, co daje możliwość ciągłego rozwijania strony o kolejne, nowe elementy graficzne, bez konieczności zmiany całego projektu.

Dedykowane zdjęcia kreujące pozytywny wizerunek marki

W projekcie wykorzystaliśmy zdjęcia dostarczone przez Klienta, przedstawiające pracowników firmy podczas ich codziennych obowiązków oraz miejsce pracy. Zabieg ten sprawił, że strona nabrała wyjątkowego charakteru, wykorzystując także elementy employer marketingu, dając użytkownikom możliwość poznania firmy “od wewnątrz”.

Wersja responsywna, czyli nienaganna prezentacja bez względu na urządzenie

Zastosowane technologie oraz doświadczenie naszych deweloperów, to gwarancja świetnie wyglądającej strony, niezależnie od tego na jakim urządzeniu jest ona przeglądana. Zarówno treści jak i projekt graficzny prezentują się nienagannie, bez względu na rozdzielczość ekranu użytkownika przeglądającego stronę.

Wyniki naszej pracy

Projekt każdej strony internetowej traktujemy jak wyzwanie. Strona MAN SSC pochłonęła nasz zespół w ferworze kreatywnej i technicznej pracy. Trwająca kilka miesięcy współpraca, zaowocowała świetnym projektem, który oprócz funkcji czysto wizerunkowych, jest także narzędziem usprawniającym codzienną pracę teamu MAN SSC.

3
Wersje językowe

dzięki którym Klient ma możliwość przedstawienia firmy kandydatom z zagranicy

17
Personalizowanych ikon

które w pełni oddają największe atuty MAN Shared Services Center

200+
Godzin pracy

całego zespołu

Więcej niż klasyczna strona internetowa

Aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Klienta, dać mu możliwość personalizacji strony także na późniejszych etapach korzystania z niej, a także stworzyć narzędzie służące nie tylko do zaistnienia w Internecie, ale również usprawniające pracę, stworzyliśmy rozbudowany panel administracyjny. Pomimo wielu funkcji oraz możliwości edycji dużej ilości elementów panel jest intuicyjny i niezwykle prosty w obsłudze.

 • Zaawansowany moduł zarządzania zdjęciem nagłówkowym Dwa odrębne zdjęcia dla wersji mobile oraz desktop.
 • Wielofunkcyjne buttony Przyciski mogą scrollować do innych sekcji, przenosić innych podstron, zewnętrznych stron, bądź uruchamiać popup z odtwarzaczem YouTube.
 • Integracja z serwisem HRLink Co godzinę CMS automatycznie łączy się z API HRLink, odświeżając stan aktualnych ofert pracy.

Biznesowa odsłona social mediów

W MDA wiemy jak istotna jest widoczność w Internecie i wizerunek firmy, który kreuje. Dlatego też ,oprócz stworzenia strony internetowej, pomogliśmy w powstaniu firmowego profilu MAN SSC w serwisie LinkedIn. 

Stworzenie profilu

Oprócz samego założenia konta, odpowiadaliśmy także za zestaw, niezbędnych do uzupełnienia konta, grafik oraz tekstów.

Instrukcja korzystania z konta

Aby Klient mógł w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w social mediach, stworzyliśmy także instrukcję, wyjaśniającą w prostych krokach obsługę profilu, a także rozpisaliśmy wszystkie możliwości i opcje, które daje prowadzenie konta.

Zastosowane technologie

Strona internetowa powstała na bazie systemu WordPress. Właściwe i rzetelne przygotowanie oprogramowania tego typu przekłada się na jego wysokie bezpieczeństwo oraz niezawodność.

System WordPress jest także bardzo elastyczny – pozwala klientowi samodzielnie wprowadzać zmiany na stronie. Wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze panelowi do zarządzanie treścią.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!