Media VIP Club KOŁO

Łatwy dostęp do informacji o firmie to podstawa. Szczególnie tak dużej, jak KOŁO. Firma postanowiła wyjść naprzeciw dziennikarzom i uruchomiła specjalnie dla nich przygotowany serwis z bazą wiedzy.

Media VIP Club KOŁO

Zrealizowaliśmy to zadanie w ramach długoletniej współpracy. Znając firmę, jej potrzeby i produkty, wiedzieliśmy jakie będą wobec nas oczekiwania. Doświadczenia ze środowiskiem dziennikarzy pomogły nam w zaprojektowaniu wartościowej dla nich strony.

Nazwa Media VIP Club wymagała stosownej oprawy graficznej. Zdecydowaliśmy się na klasykę – biel, czerń i podkreślające wartość portalu złoto.

Co do wartości – w tym przypadku jest nią łatwy dostęp do sprawdzonych informacji. Dla dziennikarza oznacza to oszczędność czasu na zbieranie (i weryfikowanie!) materiałów. Strona zawiera wiele zakładek, dzięki czemu znalezienie tego, co dziennikarza w danym momencie interesuje, jest naprawdę proste. To działy o firmie, jej produktach, aktualnościach czy promocjach. Zamieszczane są tutaj też gotowe informacje prasowe oraz propozycje aranżacji wnętrz z wykorzystaniem produktów KOŁO.

Całości dopełniają galerie foto/video, kalendarz wydarzeń planowanych przez KOŁO, wtyczki społecznościowe oraz newsletter.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!