Mico to firma działająca w branży fiskalnej od 1998 roku.

Dostarcza rozwiązania elektroniczno – informatyczne dla Firm, które wspomagają pracę handlu i usługach. Oferuje szeroki wybór najnowocześniejszych urządzeń fiskalnych oraz rozwiązań systemowych.

Oprócz sprzedaży zajmuje się także serwisem urządzeń oraz oferuje usługi w zakresie szkoleń i obowiązkowych przeglądów technicznych urządzeń fiskalnych.

Zobacz stronę online

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

W MDA doskonale wiemy jak istotne jest podejście mobile first. Zdajemy sobie sprawę z tego, że użytkownicy coraz częściej przy przeglądaniu stron internetowych sięgają po smartfony. Dlatego strona internetowa ze sklepem online, która powstała dla Mico jest w pełni responsywna i dostosowuje się do urządzeń mobilnych.

Nowoczesność i intuicyjność

Te dwie rzeczy przyświecały nam podczas projektowania nowego layoutu dla Mico. Wszystkie widoki są przejrzyste i niezwykle estetyczne oraz zgodne z identyfikacją wizualną, którą marka wypracowała przez lata.

Uporządkowana i estetyczna karta produktu, także na urządzeniach mobilnych

Co jest najważniejsze w sklepie online? Oczywiście oferta i sposób jej przedstawienia. Nasi graficy dołożyli wszelkich starań, aby karta produktu prezentowała się w sposób estetyczny i intuicyjny dla użytkownika, nie tylko na wersji desktopowej sklepu, ale także na urządzeniach mobilnych.

Zaawansowany konfigurator
doboru kasy fiskalnej

Nowa strona = nowe funkcjonalności! Oprócz przejrzystego sklepu z pełną ofertą, sklep Mico oferuje także opcje dobrania urządzenia fiskalnego do potrzeb Klienta. Wszystko dzięki stworzonemu przez nas konfiguratorowi, który dzięki kilku pytaniom, dopasowuje urządzenie do wymagań użytkownika. 

Nowoczesny system sprzedażowy

Stworzony przez nas sklep online to nie tylko nowoczesna i atrakcyja wizualnie strona internetowa, ale także świetne i dopracowane w każdym calu narzędzie ułatwiające sprzedaż!

  • Czytelny listing produktów Znamy potrzeby dzisiejszych użytkowników, wiemy jak ważna jest czytelność stron internetowych. Dlatego pomimo niezwykle rozbudowanej oferty, udało nam się stworzyć przejrzysty listing produktów, który prezentuje najważniejsze informacje ofertowe.
  • Etykiety i filtry Panel administracyjny umożliwia przypisanie produktom etykiet, takich jak np. “Promocja” czy “Nowość”, a także daje możliwość kategoryzacji produktów wraz z branżami, co pozwala na ich uporządkowanie i umożliwia intuicyjne wyszukiwanie przez użytkowników.

Set dedykowanych, spersonalizowanych ikon

Niektóre branże wymagają indywidualnego podejścia! Aby nadać stronie wyjątkowy charakter, zaprojektowaliśmy cały set ikon dostosowanych do działalności Klienta. Wszystkie oczywiście spójne z identyfikacją wizualną i perfekcyjne wpasowujące się w layout strony.

Wybrane integracje z Woocommerce

Przelewy 24

Przelewy 24 to popularny i bezpieczny system do obsługi płatności online. Oferuje największy wybór kanałów płatności – w tym 327 automatycznie obsługiwanych banków. Zalety? Natychmiastowy dostęp do środków i realizacja wypłat, a takze zwroty online.

Flexible Shipping

Flexible Shipping oferuje bogatą listę możliwości do tworzenia reguł wysyłki, np. reguły wagowe, reguły dla kosztu zamówienia, czy opcję darmowej wysyłki.

Google Merchant Center

Służy do prowadzenia kampanii Google Shopping. Można znaleźć na niej wszystkie informacje dotyczące danego sklepu internetowego, w tym m.in. całego asortymentu.

Spersonalizowane grafiki na social media, zgodne z key-visualem firmy

Widoczność i rozpoznawalność w Internecie to nie tylko strona internetowa, ale także działalność w social mediach. Nic nie wyróżnia tak marki, jak świetnie prowadzony profil firmowy. Dzięki naszym koncepcjom kreatywnym i grafikom Mico błyszczy w swojej branży! 

Zastosowane technologie

Strona bazuje na odpowiednio przygotowanym systemie Wordpress - bezpiecznym i znanym narzędziu służącym do zarządzania treścią wraz z rozszerzeniem Woocommerce do zarządzania sprzedażą.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!