Ster

Producent rozwiązań do transportu publicznego

Bezpieczeństwo i komfort pasażerów komunikacji publicznej jest priorytetem dla STER Group.

Ta wielopokoleniowa, rodzinna firma jest czołowym producentem rozwiązań do transportu publicznego. Wyroby marki tworzone są z myślą o satysfakcji użytkownika i cechują się najwyższą jakością wykonania.

Produkty sygnowane nazwą STER Group spotkać można obecnie na 5 kontynentach – rocznie firma dostarcza na tym obszarze ponad 1 000 000 siedzeń własnej produkcji.

Zobacz stronę online

Nowa odsłona witryny

Celem naszej współpracy ze STER Group było stworzenie nowej strony internetowej. Zaproponowany przez nas projekt cechuje się nie tylko przejrzystością informacji na temat marki, ale i funkcjonalnym i uporządkowanym katalogiem produktów. Dodatkowo zadbaliśmy o responsywność witryny – strona automatycznie dopasowuje się do danego urządzenia mobilnego, dzięki czemu użytkownicy smartfonów i tabletów mogą bezproblemowo z niej korzystać.

Strona będąca wizytówką marki

Zależało nam, by nowa strona jak najlepiej wpisywała się w estetykę marki. Z tego względu zaprojektowane przez nas widoki obfitują w elementy komunikacji klienta.

Wygoda i profesjonalizm przedstawione na zdjęciach

Zastosowane na stronie zdjęcia przedstawiają produkty marki w ich docelowym, codziennym otoczeniu - dodatkowo obrazują wysoką jakość wykonania i komfort produkowanych przez STER Group foteli.

Zastosowane technologie

Strona bazuje na systemie Wordpress, który pozwala na proste i sprawne zarządzanie treścią. Dodatkowo podczas programowania użyte zostały języki CSS3 i HTML oraz biblioteka jQuery.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!