Rimfree - nowa technologia od Sanitec

Rewolucyjne rozwiązanie od Sanitec wprowadza do toalet nową jakość. A o nowościach należy powiadomić klientów, stąd potrzeba przygotowania informacyjnej strony internetowej dla wybranych marek grupy.

Rimfree – nowa technologia od Sanitec

Rimfree oznacza brak brzegu, w przypadku toalet chodzi o pozbawienie ich miejsca, w którym gromadzi się najwięcej brudu i zarazków. Dzięki nowej technologii wprowadzonej przez marki grupy Sanitec zmieni się jakość korzystania z toalety oraz jej czyszczenia.

Wiedząc, że warto chwalić się swoimi dokonaniami, Sanitec postanowił przygotować dla wybranych marek strony informujące o wprowadzeniu nowej technologii. Zaczęliśmy od przygotowania projektu podstawowego, jak najlepiej przedstawiającego rozwiązanie Rimfree. W kolejnych zakładkach zawarliśmy informacje o sposobie działania innowacyjnych toalet, korzyściach wynikających z ich stosowania oraz o dostępnych produktach. W tym przypadku dokładny opis sposobu działania toalety był niezbędny by rozwiać wszelkie wątpliwości przyszłych kupujących. Ostatnim krokiem było dostosowanie projektu podstawowego do potrzeb poszczególnych marek. Tym sposobem technologia Rimfree ujrzała światło dzienne i w rzeczywistości, i w sieci.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!