20 lat marki Solaris

Logo i pojazdy produkowane przez Solaris rozpoznawalne są dla podróżujących autobusami, trolejbusami i tramwajami od 1996 roku już w 29 krajach. 20-lecie istnienia świętowane w tym roku przez firmę to doniosłe wydarzenie, które zasługuje na szczególną oprawę.

20 lat marki Solaris 20 lat marki Solaris 20 lat marki Solaris 20 lat marki Solaris

Czując odpowiedzialność, która spoczęła na barkach naszego zespołu, dołożyliśmy wszelkich starań, by oddać bogatą filozofię firmy w okazały wizualnie sposób.

W efekcie powstała strona niemal naszpikowana efektami urozmaicającymi doświadczenia użytkowników, a przy tym w pełni zoptymalizowana pod wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Obok AngularJS i frameworka Bootstrap, na których serwis został zbudowany, zastosowaliśmy  rozwiązania takie jak WOWjs (odpowiedzialny za niebanalne animacje CSS), czy PACE (dzięki któremu oczekiwanie na załadowanie strony urozmaica wskaźnik postępu), a także bibliotekę jQuery. W celu zapewnienia sprawnego wyświetlania danych strony posłużyliśmy się WordPress Rest API.

Do dyspozycji pasażerów autobusów Solaris oraz wszelkich pozostałych użytkowników oddaliśmy stronę w trzech wersjach językowych, umożliwiającą wygodne podróżowanie w czasie dzięki łatwemu dostępowi do galerii wydarzeń dla każdego roku. Na uwagę zasługuje księga życzeń oraz możliwość pozostawienia kilku miłych słów od siebie.

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!