MDA.pl   Portfolio    Solaris

Solaris

Powrót do portfolio

Solaris Bus & Coach S.A. to niekwestionowany lider innowacyjności na rynku motoryzacyjnym w Polsce. Logo i pojazdy produkowane przez Solaris rozpoznawalne są dla podróżujących autobusami, trolejbusami i tramwajami od 1996 roku już w 29 krajach. 20-lecie istnienia świętowane w tym roku przez firmę to doniosłe wydarzenie, które zasługuje na szczególną oprawę.

Czując odpowiedzialność, która spoczęła na barkach naszego zespołu, aby o takową zadbać dołożyliśmy wszelkich starań, by bogatą historię firmy oddać w równie bujny wizualnie sposób.

W efekcie powstała strona niemal naszpikowana efektami urozmaicającymi doświadczenia użytkowników, a przy tym w pełni zoptymalizowana pod wyświetlanie na urządzeniach mobilnych. Obok AngularJS i frameworka Bootstrap, na których serwis został zbudowany zastosowaliśmy w tym celu rozwiązania takie jak WOWjs odpowiedzialny za niebanalne animacje CSS, czy PACE dzięki któremu oczekiwanie na załadowanie strony urozmaica wskaźnik postępu, a także bibliotekę jQuery. W celu zapewnienia sprawnego wyświetlania danych strony posłużyliśmy się WordPress Rest API.

Do dyspozycji pasażerów autobusów Solaris oraz wszelkich pozostałych użytkowników oddaliśmy stronę w trzech wersjach językowych, umożliwiającą wygodne podróżowanie w czasie dzięki łatwemu dostępowi do galerii wydarzeń dla każdego roku. Na uwagę zasługuje księga życzeń oraz możliwość złożenia własnych za pośrednictwem serwisu.

Zobacz on-line

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio