Materiały reklamowe i projekty interaktywne

Unilever Food Solutions jest wiodącą firmą gastronomiczną na świecie. Stanowi niezwykle ważny segment światowego koncernu Unilever, zatrudniającego przeszło 200 tys. pracowników na sześciu kontynentach świata.

Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne Materiały reklamowe i projekty interaktywne

W ramach naszej stałej współpracy z Unilever Food Solutions dbamy o dobry wizerunek powszechnie znanych produktów spożywczych. Realizujemy projekty dla marek takich jak Lipton, Hellmann’s, Knorr czy Rama. Na zlecenie naszego klienta zaprojektowaliśmy już cały szereg materiałów reklamowych, opakowań, banerów i newsletterów. Stałym elementem współpracy jest również kompleksowa realizacja projektów interaktywnych, w tym landing page’ów oraz microsite’ów.

Znając wartość każdego z produktów Unilever Food Solutions, przykładamy niezwykłą wagę do realizacji wszystkich zleconych projektów. Dotychczasową współpracę z klientem uznajemy za wyjątkowo owocną i satysfakcjonującą. Jakość naszych usług spotyka się z pełnym zadowoleniem Unilever Foof Solutions, co jest dla nas wielką motywacją do działania i prawdziwym powodem do dumy!

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!