MDA.pl   Portfolio    Knorr smaki włoch

Knorr Smaki Włoch

Powrót do portfolio

Włoskie smaki, toskański pejzaż oraz setki linijek kodu. Tak wyglądał początek naszej współpracy z Unilever Food Solutions :)

Krótko o filozofii naszego klienta – mistrzowie branży spożywczej z Unilever pomagają szefom kuchni w serwowaniu pysznych i zdrowych dań. Ich celem jest nakłonienie gości do ponownych odwiedzin w lokalu. Właśnie dlatego powstała oficjalna strona Unilever Food Solutions. Ważną częścią serwisu jest zakładka „Smaki Włoch”, na której szefowie kuchni mogą dzielić się inspirującymi przepisami kuchni włoskiej. W tym celu Unilever Food Solutions przygotował konkurs, którego ideą jest przesłanie autorskiego przepisu stworzonego na bazie włoskich składników. Konkurs trwa do 3 sierpnia 2014 roku, a główną wygraną jest wycieczka do Italii!

Naszym zadaniem było ubranie konkursu w efektowne, a zarazem funkcjonalne ramy. Nasi graficy poświęcili sporo czasu, aby layout strony konkursowej był prawdziwie apetyczny. Spore zadanie miał również zespół programistów. Strona konkursowa to nie tylko front-end, ale również rozbudowany system CMS, w którym jurorzy mogą oceniać nadesłane przepisy. Koderzy MDA Systems dopracowali każdą linijkę, aby serwis działał bez zarzutu. Na dodatkową prośbę klienta nasi specjaliści od Photoshopa odświeżyli grafikę na całej podstronie „Smaki Włoch”. Mamy nadzieję, że nasza praca wpłynie pozytywnie na odzew kucharzy z całej Polski :)

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio