Knorr Smaki Włoch

Krótko o filozofii naszego klienta - mistrzowie branży spożywczej z Unilever Food Solutions pomagają szefom kuchni w serwowaniu pysznych i zdrowych dań. Ich celem jest nakłonienie gości do ponownych odwiedzin w lokalu.

Knorr Smaki Włoch Knorr Smaki Włoch Knorr Smaki Włoch Knorr Smaki Włoch

Na nowej stronie UFS pojawiła się zakładka „Smaki Włoch”, na której szefowie kuchni mogli dzielić się inspirującymi przepisami kuchni włoskiej. Aby zmobilizować szefów kuchni, Unilever Food Solutions przygotował konkurs, którego ideą było przesłanie autorskiego przepisu stworzonego na bazie włoskich składników. Konkurs trwał do 3 sierpnia 2014 roku, a główną wygraną była wycieczka do Włoch!

Naszym zadaniem stało się ubranie konkursu w efektowne, a zarazem funkcjonalne ramy. Graficy MDA poświęcili sporo czasu, aby layout strony konkursowej był prawdziwie apetyczny. Spore wyzwanie stanęło także przed zespołem programistów. Strona konkursowa to nie tylko front-end, ale również rozbudowany system CMS, w którym jurorzy mogą oceniać nadesłane przepisy. Koderzy MDA Systems dopracowali każdą linijkę, aby serwis działał bez zarzutu. Na dodatkową prośbę klienta nasi specjaliści od Photoshopa odświeżyli grafikę na całej podstronie „Smaki Włoch”.

Mamy nadzieję, że praca MDA wpłynęła pozytywnie na odzew kucharzy z całej Polski 🙂

Napisz do nas i...

Zabierzmy się do pracy!

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i przygotujemy kompleksową ofertę współpracy!