MDA.pl   Portfolio    Wirtualne data center

Wirtualne Data Center

Powrót do portfolio

„Wirtualne Data Center” jest nowoczesną usługą dotyczącą szeroko pojętej działalności w chmurze oraz zdalnego dostępu do wsparcia IT. Usługa dedykowana jest małym i średnim przedsiębiorstwom, które przetwarzają duże ilości danych.

Nasza agencja podjęła się wyzwania polegającego na stworzeniu logotypu oraz strony internetowej dla tego nowoczesnego narzędzia. Witryna oprócz pełnienia czysto wizerunkowej funkcji miała stanowić także element kampanii sprzedażowej zachęcającej do testowania oraz zakupu usługi.

Jako, że „Wirtualne Data Center” jest narzędziem typowo informatycznym postawiliśmy na przejrzysty dwukolorowy layout i równie proste, estetyczne logo. Treści na stronie okraszone zostały prostymi ikonami i rysunkami przywodzące na myśl kablowe instalacje spójne ze specyfiką branży, do której należy promowana usługa. Witryna ma czysto biznesowy charakter i jest bardzo przejrzysta, dzięki czemu użytkownik z łatwością odnajdzie interesujące go informacje.

Stworzony przez MDA projekt jest nowoczesny i atrakcyjny dla „oka”. Zastosowany przez nas minimalizm zdaje się potwierdzać tezę, że czasem „mniej znaczy więcej”.

Podobne realizacje

Zobacz nasze portfolio