Elita Meble już online!

Po wielu godzinach pracy kilku programistów dotarliśmy do celu. Nowa strona producenta mebli łazienkowych jest już dostępna i czeka na odwiedzających. A jest na co popatrzeć!

elita-news

Elita to wiodąca w swojej branży firma. Powstała strona miała być nie tylko jej sieciową wizytówką. W zamierzeniu przedstawicieli firmy odwiedzający mieli zostać zachęceni do zapoznania się z produktami i ewentualnego ich zakupu.

Z uwagi na konieczność uwzględnienia informacji o wielkiej liczbie produktów, prace programistyczne były bardzo wymagające. Jednak dla chcącego nic trudnego! Efektem naszych działań jest system pozwalający na zapoznanie się z pełną ofertą firmy na kilka różnych sposobów. Klienci mogą obejrzeć meble podzielone na kategorie wedle rodzaju (np. lustro, szafka), kolekcji oraz proponowanej aranżacji. Odbywa się to dzięki zbudowanemu przez nas API, odpowiedzialnemu za przesyłanie odpowiednich danych z głównej bazy do serwisu w Internecie

Każdy produkt posiada dedykowaną dla siebie podstronę, która zawiera jego szczegółową specyfikację, niezbędną dla dokonania zakupu przedmiotu idealnego dla konkretnego klienta. Integralną częścią podstron są zdjęcia, obrobione przez nas i dopasowane do odpowiednich rozmiarów. Odwiedzający ma także możliwość ściągnięcia rysunku technicznego produktu, widoku wyglądu trójwymiarowego oraz instrukcji montażu. Konkretnemu produktowi towarzyszą informacje o produktach powiązanych oraz pasujących do kompletu. Gdy klient jest już pewny swoich wyborów, może wybrane artykuły dodać do listy zakupów i następnie ją wydrukować. W ten sposób uda się do sklepu z dokładnymi danymi o wybranych przedmiotach. Strona zawiera także dział z poradami związanymi z meblami (np. konserwacja, montaż), zestaw plików do ściągnięcia, sekcję poświęconą aktualnościom oraz danym kontaktowym. Uzupełnienie stanowią szczegółowe informacje o firmie, w tym o zdobytych przez nią na przestrzeni lat nagrodach.

Zobacz projekt